Skocz do zawartości

Modyfikacja zestawu


Idź do rozwiązania Problem ogarnięty przez wodego,

Recommended Posts

No i dało się?

 

RAM koniecznie do dodania, na temat dysku SSD (czy posiadasz) nic nie wiadomo.

 

Wymiana procesora - straszne pieniądze, grafika też w dzisiejszych czasach.

 

Edytowane przez wodego
Link to post
Share on other sites

To może inaczej, jakie mam możliwości? 

Chodzi o to że ja jestem w trakcie składania nowego komputera a stary chciałbym dać dziewczynie, starcza jej do lola czy apexa ale przy tym drugim tytule pojawiają sie już problemy a dużo łatwiej i taniej jest wymienić 2 podzespoły niż cały komputer w tym kontekście chodzi mi o małe koszty. 

zasilacz mam silentiumPC 450w jeśli to istotne.

Link to post
Share on other sites

Nie wnikam jakie wymagania mają gry, o które pytasz, bo to sobie możesz sprawdzić. Procesor i7 pod tą podstawkę 4/8 (rdzenie/wątki), to 600zł. Przypuszczam, że sprzedają go z niewielką sztabką złota - stąd ta cena.

 

Karta grafiki? Karty sprzedają ze sztabką platyny.

 

Tanio się nie da.

 

Link to post
Share on other sites
W dniu 6.02.2021 o 11:57, wodego napisał:

Wymiana procesora - straszne pieniądze

https://allegro.pl/oferta/procesor-intel-xeon-e3-1230-v2-s-1155-10215629348

No faktycznie fortune trzeba wydać, bez chwilówki ani rusz xD Pojedynczy wątek będzie na podobnym poziomie ale dodatkowe 4 wątki potrafią sporo zmienić w grach potrafiących je wykorzystać.

Co do grafiki to nie potrafię nic konkretnego doradzić bo nie podałeś jaką masz, 7700 series to może być 7730 a może być 7790. Do elementum 450W i tak bym nic prądożernego nie pakował

Link to post
Share on other sites

Obecnie to ja czekam na rtx 3060ti i raczej oszczędzam pieniądze na nową maszynę ale jak tak dalej będzie z dostępnością to szybciej tego staruszka z reanimuję hehe

I cały czas mówię że ja nie chce teraz wymieniać części :D  zwłaszcza karty tylko dopiero jak ceny wrócą do normy tylko chciałbym wiedzieć na co potem polować no i z tego co rozumiem to 580, 1660 super lub 1650 

Wgl z tego co lipton wstawił wynika że nvidia wznawia dostawy GTX 1050 Ti może jakby przybyło troche tych karty to ich cena szybko by zmalała.

Pytanie teraz czy w takim wypadku byłby to dobry wybór ? Myślę że nie potrzebuję więcej niż 4gb 

 

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...