Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam. Przeszukałem już praktycznie wszystko i nie potrafie znalezc rozwiazania. Zaczelo sie to jakies 2 miechy temu przy grze madden. Wyrzucalo mnie w randomowych momentach. Pozniej przy grze pes20. Teraz gram w rdr2 i znowu ten problem. Tutaj akurat mialem tak ze przeszedlem z 10% gry i zaczelo wywalac. 1 misje przechodzilem 10 razy. Za kazdym wyrzuceniem cos robilem. Wylaczalem antywirusa. Czyscilem smieci itd. Za kazdym razem byl to jeden wyjatek 0xc0000005. Wyczyszczajac te smieci i dodajac do wyjatku bylo dobrze. Przeszedlem kolejne 20% gry. I nagle znowu. Ponowiłem to co robiłem ale nic bez skutku. Juz strasznie mnie to irytuje. Aktualizowałem biosa. Sterowniki najnowsze. W rdr jest na directxie. Wszystko nowe posciagane. Juz nwm co jest

 

Komp:

i5 9300

8 RAM

GTX1650

 

11.PNG

2.PNG

3.PNG

Link to post
Share on other sites

Odinstaluje wszystkie wersje Visual C++ i NET Framework, uruchom ponownie komputer, wyczyść rejestr z ich pozostałości np. CCleanerem, albo czymś podobnym, ponownie uruchom komputer. Prawdopodobnie trzeba też będzie przeinstalować gry, ale nie zawsze będzie to wymagane. Na pewno trzeba będzie ponownie zainstalować wymagane VC++ i NET.

Link to post
Share on other sites

Teraz dopiero zobaczyłem, że sam nie instalowałem frameworka tylko zainstalował sie jakiś przy instalacji visual studio i przez to jak chcialem zainstalowac 4.62 czy 4.72 to nie moglem. Teraz mam problem jak tego frameworka usunac. Bo kombinuje i nie moge. Sciagnalem z microsoftu ten program i nic. Z rejestru tez nwm jak. Pomozesz?

Link to post
Share on other sites

1. Panel sterowania -> odinstaluj program, znajdź microsoft .net framework i Microsoft Visual C++ i odinstaluj wszystko.

2. Uruchom ponownie, odpal ccleaner -> czyszczenie rejestru (albo jakoś tak, z pamięci piszę), skanuj i usuwaj błędy dopóki nic nie znajdzie. Zazwyczaj trzeba około 3 razy powtarzać skanowanie.

3. Uruchom ponownie, pobierz to: https://www.techpowerup.com/download/visual-c-redistributable-runtime-package-all-in-one/

Wypakuj i uruchom "install_all.bat" jako administrator. NET Framework można pobrać chyba przez Windows Update i ten sposób polecam, najnowsza wersja to 4.8

 

Daj znać czy pomogło, jak nie to będziemy szukać dalej.

Link to post
Share on other sites

No właśnie w tym problem panowie, że w panelu sterowania nie mam żadnego frameworka. A jakbym chciał zainstalować to jest ze mam już. I no faktycznie w folderze windows/microsoft net jest kilka folderów

 

EDIT. Zrobiłem to co bylo tu

https://support.microsoft.com/pl-pl/topic/jak-ręcznie-usunąć-a-następnie-ponownie-zainstalować-oprogramowanie-net-framework-2-0-e7b16f46-515d-f6e6-63ee-9caba4ef794f

 

ale na kroku juz 2 mam usunac plik mstore.dll czy jakos tak ale krzyczy ze nie mam uprawnien "TrustedInstaller"

 

Przechwytywanie.PNG.1affe12696330b0e98a928ca68a9d990.PNGw rejestrze mam tak

Edytowane przez lukardelli
Link to post
Share on other sites

Domyślnie dla tych gier raczej nie potrzeba żadnego Frameworka instalować. Przynajmniej ja nie musiałem. A jeśli już bardzo chcesz, to jest starsza wersja w Dodaj & Usuń w programach Win10. Zainstaluj to, co podał @zbiku90 wyżej. 

 

Nie grzeb po rejestrze, bo możesz więcej szkód narobić, niż mieć z tego pożytku....taka moja dobra rada....

No i te 8GB ramu na system x64 plus dzisiejsze gry, to ciut przymało....

Edytowane przez marko22
Link to post
Share on other sites

Teraz nie wyrzuciło. Bo z 6 razy przechodziłem wcześniej te misję i wyrzuciło w tym samym momencie. Przeczuwam, że pomogło wyczysczenie rejestru bo to tez robilem za pierwszym raza kiedy pomoglo. Ale blad mysle ze jest w frameworku. Bo laptopa kupilem z 4 miechy temu i pierwsze co instalowalem visuala i z nim jaka dziwna wersja framewoka sie zainstalowala. Bo mialem ja w dodaj lub usun wczesniej i byl ze framework to visual studio. I usunalem a mimo to nie moge zadnego zainstalowac. No nic, na razie chodzi to poczekam bo mam kilka projektow na uczelnie ale po wszystkim reinstall windowsa powinien pomóc. Dziekuję wam Panowie za pomoc. Jak trzeba pomocy to widzę na benchmarku się znajdzie :) Dzięki jeszcze raz i myśle że temat do zamknięcia. Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...