Skocz do zawartości

Jaki ekspres ciśnieniowy kupić? Własne doświadczenia.


Recommended Posts

Wolałbym automat, aby kobietka nie musiała za bardzo dłubać przy nim. Żadne gotowe kapsułki. Naciska i ma. To ma być przyjemne, a nie praca u podstaw...

Przedział smakowy różny od typowej czarnej Americano po mleczne wynalazki.

Cena... W granicy rozsądku powiedziałbym że do 3 tysi.

Edytowane przez Marucins
Link to post
Share on other sites

OK, ja szwagierce kupiłem ze dwa miesiące temu DeLonghi ETAM 29.660.SB Autentica Cappuccino. Był w promocji na al.to za 2038zł z 4kg kawy i dwoma termicznymi szklankami w komplecie. Jako taki Plug&Play do wszystkiego polecam. Łatwy w obsłudze i konserwacji, zbiornik z niewychlapanym mlekiem wrzucasz do lodówki, ponoć mniej awaryjny od Philipsów bo nie ma jakiegoś ceramicznego zaworu, który się psuje.
Natomiast jeśli ktoś lubi espresso jak z dobrej kawiarni to tylko kolba i przyzwoity młynek ze stalowymi żarnami. Niestety wiąże się to z rytuałami parzenia, które zabierają sporo czasu.

Link to post
Share on other sites

DeLonghi, polecane jest niemal wszędzie. Sporo tego mają. I teraz przebić się przez gąszcz urządzeń i kupić swoje...

 

Właśnie przerzuciłem Jure, a co powiesz o modelu ENA 8?

Fakt, trzeba dołożyć kasę. Ale może przez te kilka lat zwróci się smakiem i bezawaryjnością. 

Edytowane przez Marucins
Link to post
Share on other sites

Właśnie przerzuciłem Jure, a co powiesz o modelu ENA 8?

Fakt, trzeba dołożyć kasę. Ale może przez te kilka lat zwróci się smakiem i bezawaryjnością

1 godzinę temu, Marucins napisał:

DeLonghi, polecane jest niemal wszędzie. Sporo tego mają. I teraz przebić się przez gąszcz urządzeń i kupić swoje...

 

Właśnie przerzuciłem Jure, a co powiesz o modelu ENA 8?

Fakt, trzeba dołożyć kasę. Ale może przez te kilka lat zwróci się smakiem i bezawaryjnością. 

   Zależy jakie kawy robisz mleczne czy czarne. Osobiście polecił bym najnowsza rewizjeE e6 (kupowałem dla brata początek grudnia )z młynkiem które posiadają wyższe modele , i masz większy moduł zaparzacz 16 g zamiast 10g enea ,pojemnik na kawę i wodę.

Link to post
Share on other sites
  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...