Skocz do zawartości

Wino bezalkoholowe - czy zdarza się wam pić?


Recommended Posts

Pytanie , po co ?

 

Z tego samego powodu dla którego piwa bezalkoholowe zyskują coraz większą popularność,

1.Zdrowy tryb życia.

2.Piłeś nie jedź 

3.Substytut dla alkoholu o zbliżonych doznaniach smakowych.

 

Ja kiedyś bezalkoholowego piwa nie lubiłem, a teraz znalazłoby się kilka pozycji które mogę polecić z czystym sumieniem. 

Łącznie z 1 na 100 na czele.

 

Rynek napojów bezalkoholowych się poszerza, to chyba dobrze. Tylko jak to budżet udźwignie? gdzie nasi wspaniali ustawodawcy lecą już i tak na krzywej Laffera jeśli chodzi o napoje wyskokowe - niedobrze, szykują się kolejne podatki.

Poza tym aż tylu trzeźwych im nie potrzeba, jeszcze zaczną myśleć "trzeźwo" i protestować, a tak cyk 500+ i pod sklep a w zamian co jakiś czas do urny (na razie wyborczej).

Edytowane przez pendzel_3
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

To prawda, kiedyś 9 na 10 bezalko to była niepijalna brzeczka, dosłownie słodki ulep. Dzisiaj bez problemu można dostać wiele bezalko czy niskoalkoholowych świetnych piw jak wspomniane 1 na 100, czy z Miłosławia bezalkoholową ipkę czy mango ale. Nawet Zatecky 0,0% z Carlsberga jest bardzo dobry, a w każdej żabce dostaniesz.

Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

 

 

Już dawno to wymyślono (a właściwie odkryto). Nazywa się to woda.
Wierz lub nie, ale właśnie taki był zamysł tego kolesia. Nalewał wodę do eleganckich szklanych butelek i sprzedawał to jako "wódkę bezalkoholową", oczywiście po cenie zbliżonej do normalnej wódki. Aczkolwiek przypuszczam, że on to  dla beki zrobił, pewnie chciał sobie "zaistnieć" w internetach   :rudolph:
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

 

 

mieliście kiedyś okazję pić wino bezalkoholowe ?
To takie coś istnieje? :)

 

Nie bardzo czaję po co się robi alkohole bezalkoholowe. To piwo to mam wrażenie, że po to aby w reklamach puszczać. Bo w sumie tak to nie wiem. Można sobie jakiś napój kupić i podobnie wyjdzie. A i można zakręcić butelkę a tu... zonk. Bo udawać, że się pije alko tylko bezalkoholowe to nie wiem po co. Niektóre rzeczy zadziwiają mnie sensem swojego istnienia.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...