Skocz do zawartości

Recommended Posts

P30 ma oficjalne wsparcie Google więc problemu z GMS nie ma i nie będzie w przyszłości. Ja mam Huaweia bez oficjalnego GMS (Mate 30 Pro), telefony tylko z HMS są tańsze, a sideload GMS to nie problem i jest do tego masa tutoriali na necie. Działa wszystko oprócz GPay i Netflixa HD. Zresztą, bez usług google też da się żyć. Reklam poza tym co wyświetlają aplikacje - brak, a i z tymi da się zrobić częściowo porządek.

 

Wysłane z mojego LIO-L29 przy użyciu Tapatalka

 

Edytowane przez Navier
  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

op 7t nie ma jacka, ma stereo głośniki i 30w ładowanie, x2 pro ma jacka, 50w ładowanie, głośniki stereo i oba mają snapa 855+ i 90hz odświeżanie, p30 ma dobry aparat a reszta gorsza od tych dwóch telefonów, norda póki co jeszcze nie ma i będzie w okolicach 2k złotych z gorszymi podzespołami (snap 765g, też brak jacka), ale nowszy, wszystko zależy tylko od ciebie

powiem tak, najlepszy stosunek cena/wydajność/funkcje ma obecnie x2 pro

Edytowane przez jempierozki
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

XD sam widzisz jak ten telefon schodzi, możesz czekać, mają dostawę co jakiś czas (ale 12gb wersji już chyba nie będzie)

ewentualnie jeszcze sklep-realme.pl - oficjalny sklep realme, mają tam chyba jakieś sztuki jeszcze

Edytowane przez jempierozki
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

@jempierozki ja tylko twierdzę żeby nie napalać się jak szczerbaty na suchary bo to aluminium nie jest xD

To plastik polakierowany, żadne tam amelinium.

 

Zaraz Ci wrzucę fotę bo mam pod ręką to amelinium

 

Specjalnie dla Ciebie uszkodziłem nożem xD0f0299cc40fb726e47acb6cd7bcd5cb7.jpg

Edytowane przez Lord_Krecitsqa
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Z dostępnością realme x2 pro chyba będzie cieżko bo nawet na ich oficialna strona nie działa. Poza tym czytam właśnie opinie na gsm arena i dużo ludzi pisze ,że realme mocno się grzeje nawet podczas wykonywania podstawowych czynności.

Edytowane przez bigmac
Link to post
Share on other sites

nie mam siły, niektórzy nawet z toną dowodów będą dalej swoje twierdzić...

 

właśnie nie wiem skąd te komentarze, bo jedynie kiedy się grzeje to podczas ładowania, ale to normalne, że w przypadku szybkiego ładowania nie będzie zimny, ale nadal nie jest to nic alarmującego, podejrzewam, że to trolle jak ten u góry, albo mają jakąś złą sztukę

 

u nich na stronie z tego co widzę nie ma tylko 12gb wersji https://sklep-realme.pl/produkt/realme-x2-pro-8-128gb-neptune-blue/

 

jeszcze tak apropo grzania, na fb jest grupa realme polska, możesz sobie poczytać posty, zadać pytanie jak masz jakieś wątpliwości

Edytowane przez jempierozki
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Była dziś premiera oneplus nord o godzinie 16:00. Xkom już wystawił przedspedaż https://www.x-kom.pl/p/580963-smartfon-telefon-oneplus-nord-8-128gb-blue-marble.html?fbclid=IwAR3LG4TcSzvDNOyIKD3sJgLRBZCRLwYHQAwHmQjQNREmmFblJxFUf6To65I

 

8/128 kosztuje 1899 a 12/256 2299. Wysyłka od 25 sierpnia a mocniejszej wersji od 8 września. Myślicie że za cene 1900 opłaca się kupic tego norda? 8 ramu i 128 pamięci w zupełności mi wystarczy a szkoda mi 400 zł żeby dopłacać do 12/256

Link to post
Share on other sites

Mam 256 nawet połowy nie zapewniłem mimo że mam 40gb muzyki bierz 128 jeżeli nie nagrywasz wideo dużo. Czy się opłaca no i tu jest problem bo z polskiej dystrybucji odpowiem tak jeżeli chcesz 5g ale jeżeli ci nie zależy to można się rozejrzeć za telefonami seri 7. Nord ogulnie nie jest zły na tle tegorocznych premier dobrze wyważone cena jakość ale osobiście bym poczekał na testy aparatu i ogulnie jak zaczną pojawiać się recenzje

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...