Skocz do zawartości

Recommended Posts

389f36a081eae.jpg

Kpina z tą dostępnością. Jeszcze ponad tydzień czekania :(

 

Na domiar złego mój zastępczy RX 480 powiedział dziś sajonara, zarzucił artefaktami i odszedł do lepszego miejsca ....

 

Co za kur..a dzień :(

Czemu nie TUF albo Ventusiak tańszy 600 złotych?
Link to post
Share on other sites

389f36a081eae.jpg

Kpina z tą dostępnością. Jeszcze ponad tydzień czekania :(

 

Na domiar złego mój zastępczy RX 480 powiedział dziś sajonara, zarzucił artefaktami i odszedł do lepszego miejsca ....

 

Co za kur..a dzień :(

To co, może jednak przytulisz Turinga? :/

Link to post
Share on other sites

No a w tym wypadku musisz jedynie się męczyć dalej z windows 7. Ale nie oceniam, ludzie mają różne, dziwniejsze fetysze :P

 

kopałem krypto-waluty w latach 2017-2018, miałem swoje kopary i serwisowałem też dla klientów, ile czasu i pieniędzy poszło na walkę z tym ścierwem windows 10 to nawet nie pytaj,

 

fetysz to dla mnie ludzie co biją brawo windowsowi 10, za to że są szpiegowani i dają się mamić głupimi aktualizacjami.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Czemu nie TUF albo Ventusiak tańszy 600 złotych?

TUF (aka TFU) i Ventus to budżetówa - pewnie głośniejsza i z gorszym coolerem, niższym power limit'em - te 6 stów w lewo czy w prawo mnie nie zbawi. A karta ma być na dwie generacje więc wolę dojrzalszą konstrukcję.

 

@ Rebel - nie kop proszę leżącego ..... :(:cry:

Edytowane przez joker5513
Link to post
Share on other sites

TUF (aka TFU) i Ventus to budżetówa - pewnie głośniejsza i z gorszym coolerem, niższym power limit'em - te 6 stów w lewo czy w prawo mnie nie zbawi. A karta ma być na dwie generacje więc wolę dojrzalszą konstrukcję.

 

 

TUF w Amperach zaskakuje bardzo pozytywnie, to nie jest budżetówka.

 

Na Portalu Polskiej Cebuli również recka.

 

https://www.purepc.pl/test-asus-geforce-rtx-3080-tuf-gaming-niereferencyjny-ampere

Link to post
Share on other sites

Wg testów na PurePC i Hardware unboxed to TUF i TUF OC to karty z rewelacyjnym coolerem (mówię Ofc o rtx 3080).

 

https://www.purepc.pl/test-asus-geforce-rtx-3080-tuf-gaming-niereferencyjny-ampere?page=0,22

 

Zgadza się, TUF bardzo pozytywnie zaskoczył. RTX 3090 na pewno też nie zawiedzie. Ja biorę co będzie pierwsze dostępne, jeśli TUF to TUFa, jeśli STRIX to STRIXa. I tak i tak pod wodę leci także przewaga STRIXa to VRM lepsze (20 vs 22) oraz 3x PIN zamiast 2x8 PIN, co się na benche HWbot i Hall Of Fame 3DM przełoży nieco lepiej, szczególnie z custom biosami.

Edytowane przez EH_Gosu
Link to post
Share on other sites

Nie rozumiem jak komuś chce się bawić za 200 PLN w takie coś. 

Zamawianie, wydawanie kasy, wysyłka, prowizja allegro, dajcie spokój.


 

 

Jest Gaming X na morelach już

 

 

 

Składając zamówienie na wybraną kartę, rezerwujesz szybszy czas wysyłki. Twoja karta zostanie wysłana od razu gdy pojawi się dostępność w naszym sklepie. Zamówienia będą realizowane chronologicznie.
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

 

Nie rozumiem jak komuś chce się bawić za 200 PLN w takie coś. 

Zamawianie, wydawanie kasy, wysyłka, prowizja allegro, dajcie spokój.

 

Dokładnie, co niektórzy jeszcze do interesu dopłacą. Jak robić przebitkę to na 500+, Janusze cholera ;-)

 

Nie no rewelacja ten TUF.

Edytowane przez EH_Gosu
Link to post
Share on other sites

Dostałem info z Proshopu, ze kart jednak nie ma. Konkretnie Asusa TUF :/ 

Także chyba wcale ich nie mieli na magazynie. 

Ja mam info, że wysyłka 24go. Pisali mi wcześniej, że są normalnie na stanie. Wpłata poszła. No jeżeli jakieś wały tam robią to będą mieli ciepło. Poczekamy, zobaczymy :)

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...