Skocz do zawartości

Recommended Posts

"Cyberpunk 2077" patch 1.2 ;-) Akurat nagrywałem gameplay, a tu taki smaczek z widną czasoprzestrzenną :D Łatwe obejście buga to rzucenie delikwenta blisko panelu windy i złapanie zezwłoku gdy dziad zacznie unosić się ku otworzonemu przez windę oknu czasoprzestrzennemu, będącemu po za spektrum widzenia ;)

 

 

Padre zadowolony :D

 

167170199_1947590388712939_5198548501155

 

167716571_488762025629242_62010434971373

 

167613449_303441021288815_26513984397167

 

 

Edytowane przez EH_Gosu
  • Haha 3
Link to post
Share on other sites
2 godziny temu, DarkSideOfTheMoon napisał:

Asus mnie pokonał.........

 

wtf.jpg

Miałem to samo na 3070 tuf oc. Zainstaluj Asus GPU Tweak II i po restarcie odpal update biosu (zakładam, że partycja gpt i opcje w biosie włączone bo inaczej mogą być problemy). Niech update flasher sam zamknie asus gpu tweaka. U mnie zaktualizowało bios bez problemów. Ewentualnie możesz sflaszować ręcznie: w gpu-z opcja advanced -> message i spisujesz numer, rozpakowujesz bios i w pliku testini.txt szukasz tego numeru biosu i przy nim będzie numer nowej wersji. Wybierasz odpowiedni nowy bios i flaszujesz ręcznie.

Edytowane przez tokacz
  • Dzięki 1
Link to post
Share on other sites

Resize BAR na mobo walczone GRB działa w około 90 FPS bez aktualizacji 3070-tki po aktualizacji vbiosu do wersji f62 po włączeniu gry gdzie kiedyś było stałe 60 FPS teraz 2-3 FPS na vulkanie

Edytowane przez adivxv
Kropka,przecinek,kropka,przecinek.Nie jest to trudne, naprawdę.
  • Że co, proszę? 1
Link to post
Share on other sites
Resize BAR na mobo walczone GRB działa w około 90 FPS bez aktualizacji 3070-tki po aktualizacji vbiosu do wersji f62 po włączeniu gry gdzie kiedyś było stałe 60 FPS teraz 2-3 FPS na vulkanie
Czy ktos rozumie co ten czlowiek pisze?

Wysłane z mojego LM-K410 przy użyciu Tapatalka

Link to post
Share on other sites
1 godzinę temu, Kruchy81 napisał:

Się uczy to zrozumie
Mobo - płyta główna
GRB - ghost recon breakpoint
F62 - wersja biosu karty graficznej z aktualizacją resize BAR
vulkan - następca dx11

 


Przeczytaj swój post DOKŁADNIE, słowo po słowie, i się zastanów jak ktoś ma cokolwiek zrozumieć.

90 fps, ale jednak 60 fps, ale jednak 2-3fps. 
To co, straciłeś 30 klatek (90->60), a potem jeszcze 57 klatek (60 -> 3) i masz 2-3 klatki na sekundę?

  • Lubię to 4
Link to post
Share on other sites

Mogłem się najpierw uspokoić a nie w emocjach pisać
A zapomniałem dodać że stale 60 FPS w menu a po aktualizacji biosu karty graficznej tylko 2-3 FPS.
Grę mogę odpalić albo w DX 11 albo w Vulkanie.
Więc co dalej
Dodam że w dx11 działa że średnią powyżej 125 FPS i dodatkowo powiem że gra widzi 8 GB RAMu karty graficznej,
Natomiast w Vulkanie są to max 3fps ale gra widzi już 16 GB RAMu karty graficznej.
Znowu coś źle napisałem ?

  • Że co, proszę? 4
  • Haha 1
Link to post
Share on other sites

No nie wierzę....dostępny Asus OC RTX 3090 za jedyne......13800zł.....(2999 euro). Masakra :( 

@mutissj....to wcale nie jest śmieszne. No....ale są. Ceny z kosmosu, ale są. W tym Asus, który wg mnie jest najbardziej pożądaną kartą ze wszystkich Rtx-ów. I co jako co, ale ceny znowu na zachodzie są mniejsze jak np. w takim Proline na wschodzie. 3090 jest 6 modeli, 3070 tylko 2. Reszty brak.

  • Smutne 1
Link to post
Share on other sites
2 godziny temu, Succubus napisał:

Pany, jak tam sytuacja na rynku GPU? Można już normalnie kupić Ampera (dostępność / cena), czy nic się nie zmieniło?

 

Bo totalnie nie mam zdrowia (a i czasu) aby to śledzić - dlatego pytam.

Jest gorzej niż zakładano, bo dostawy w Q1 2021 okazały się jeszcze szczuplejsze niż było to deklarowane pod koniec roku :/

  • Dzięki 1
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...