Skocz do zawartości

Recommended Posts

Gigabyte raczej niczego bo to ograniczony power limit ,zresztą nie jestem przekonany czy tam jest 340 wat .Równie dobrze 320

U asusa radiator nie jest do głównego to tam może być inaczej.

 

PNY to żaden wynik ze lata jak to ledwo ma zegar boosta czyli 1710 mhz albo i niżej czyli lata z 0.8 V.Colorful jak przyciśniesz to ma z 1600 MHZ  poniżej 83 stopni.

Takie wały w przeszłości to były ale na zegarze 3d a nie boscie

  • Smutne 1
Link to post
Share on other sites

3080 TUF OC jest power limited.

A nie wiem czy autor tego tematu wie co to thermal throttling. Nie osiąganie gigantycznych boostów to nie thermal throttle. Gdyby był niestabilny na boost clocku, przez temperaturę, to wtedy byłby thermal throttle.


EDIT: i nie przeczytałem że to o kopaniu etherium. Co mi tutaj z takim szlamem, a kysz, a kysz :P

Edytowane przez mirai99
  • Że co, proszę? 1
Link to post
Share on other sites

Niniejsza oferta obowiązuje przy zakupie objętej promocją karty GeForce RTX 3070 od 29 października 2020 roku, GeForce RTX 3080 lub 3090 od 30 października 2020 roku, oraz GeForce RTX 3060 Ti od 2 grudnia 2020 roku, do 31 grudnia 2020 roku lub do wyczerpania zapasów. Kod promocyjny dotyczący rocznego członkostwa GeForce NOW Founders może być realizowany z kartami GeForce RTX 3070 od 29 października 2020 roku, GeForce RTX 3080 lub 3090 od 30 października 2020 roku, oraz GeForce RTX 3060 Ti od 2 grudnia 2020 roku, do 28 lutego 2021 roku lub do wyczerpania zapasów. Oferta może zostać zakończona lub zmieniona w dowolnym momencie. 

Regulamin od Nvidia https://www.nvidia.com/pl-pl/geforce-now/1-year-founders-membership/terms-conditions/

Link to post
Share on other sites

ME też popierdzieliło z cenami, niecały miesiąc temu kupiłem u nich za X Trio za 3999. Jak mi przyjdzie w końcu Strix do wodowania z X-cumu, to X Trio oddam w cenie zakupu. Jest nadzieja, że w końcu to nastąpi, bo MSI Ventus kupiony na premierę przyszedł mi tydzień temu.

Link to post
Share on other sites

Z tego co widzę po sklepach to rynek się prawie nasycił RTX'ami 3090

 

ktoś potrzebuje kupić RTX3090? nie ma sprawy, trochę już jest dostępnych różnych modeli od ręki,

 

i to w normalnych cenach - od 7800 zł...

 

S2HCkr2.png

 

 

 

Link to post
Share on other sites
5 godzin temu, mutissj napisał:

Z tego co widzę po sklepach to rynek się prawie nasycił RTX'ami 3090

 

ktoś potrzebuje kupić RTX3090? nie ma sprawy, trochę już jest dostępnych różnych modeli od ręki,

 

i to w normalnych cenach - od 7800 zł...

 

S2HCkr2.png

 

 

 

Dostępność 3090 wynika raczej z tego, że oferuje za mało wydajności względem 3080, a kosztuje sporo więcej.

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...