Skocz do zawartości

Recommended Posts

zobaczymy podobnie było z rebarem i intel się zarzekał że nie da rady na stare proce i chipsety a tu cyk i jednak się da ;p może i tu będzie się magicznie dało ;p nvidia narazie musi pierdzielić że się nie da blabla bo kupno rtx 40 nie miały by żadnego sensu przy tych cenach

Edytowane przez Joint21
Link to post
Share on other sites
13 minut temu, Joint21 napisał:

zobaczymy podobnie było z rebarem i intel się zarzekał że nie da rady na stare proce i chipsety a tu cyk i jednak się da ;p może i tu będzie się magicznie dało ;p nvidia narazie musi pierdzielić że się nie da blabla bo kupno rtx 40 nie miały by żadnego sensu przy tych cenach


Pewnie się da, tylko jak karta nie ma hardware pod tą funkcję, to będzie działało jakby tego nie było.

 

Link to post
Share on other sites
5 minut temu, joker5513 napisał:

I jak zwykle ja to jak szczęście przy zakupach. Oczywiście karta nie przyszła. Paczka gdzieś zaginęła oczywiście. Ja to zawsze mam szczescie.... 

 

To znak, żebyś się tego GBT pozbył jak już przyjdzie bo będą problemy pewnie jak to z GBT bywa. Ostatnio znajomemu AORUS Z690 Tachyon zamordował jedną kość pamięci, innemu Z690 Elite dwie kości Viper Steel. Przy Ampere najwięcej padlin było właśnie w kwestii kart GBT. Niech idą w pi*** z tymi półproduktami.

Edytowane przez EH_Gosu
  • Smutne 1
Link to post
Share on other sites
43 minuty temu, joker5513 napisał:

I jak zwykle ja to jak szczęście przy zakupach. Oczywiście karta nie przyszła. Paczka gdzieś zaginęła oczywiście. Ja to zawsze mam szczescie.... 

A kiedy ostatni raz twoja paczka zaginęła, że piszesz jak zwykle? 

Edytowane przez Artok
Link to post
Share on other sites

Ostatnia 3 tygodnie temu (szafka nocna z allegro). Przedostatnia 4 miesiące temu (elden ring pc w pudełku na prezent). A przed przedostatnia rok temu (odkurzacz) :)

 

33 minuty temu, EH_Gosu napisał:

To znak, żebyś się tego GBT pozbył jak już przyjdzie bo będą problemy pewnie jak to z GBT bywa.

 

Nawet nie wiesz jak się boje ze tak będzie. Ale solidnie ja potestuje zanim zapadnie decyzja czy zostaje. Myślałem że przyjdzie dziś to bym w weekend ją pomęczył :(  Jak cokolwiek będzie mnie denerwować to leci na zwrot.

Link to post
Share on other sites
1 minutę temu, Artok napisał:

3080 Ti oraz 3070 Ti od nowości miały blokadę LHR, górnicy ich nie kupowali, ponieważ nie były opłacalne nawet na tle normalnych modeli z LHR. 

To co montowali górnicy w takim razie :roll:

Bo widzę zestaw np.za 28 tysięcy złotych i na 3080ti właśnie.

 

Link to post
Share on other sites
4 godziny temu, EH_Gosu napisał:

To znak, żebyś się tego GBT pozbył jak już przyjdzie bo będą problemy pewnie jak to z GBT bywa. Ostatnio znajomemu AORUS Z690 Tachyon zamordował jedną kość pamięci, innemu Z690 Elite dwie kości Viper Steel. Przy Ampere najwięcej padlin było właśnie w kwestii kart GBT. Niech idą w pi*** z tymi półproduktami.

Coś w tym jest. Osobiście mój komputer prędko nie zazna jakiejkolwiek części od Gigaszita, chyba że ich jakość się radykalnie poprawi. Aorusa jeszcze na oczy nie widziałem żadnego, taką mam niechęć do tej marki.

Link to post
Share on other sites

A ja od lat wszystko co mam to co się da Gigabyte, łącznie z zasilaczami, i nic nigdy nie zawiodło.
No może wentylatory ich to padło, kruszą się w ręku.
Zawsze się dziwię jak ktoś coś że to padło...
Z mojego pamiętnika to tylko pamiętam że ssd ocz, zasilacze ibox i płyty ecs to była tragedia.

  • Dzięki 1
Link to post
Share on other sites
10 godzin temu, Lord_Krecitsqa napisał:

To co montowali górnicy w takim razie :roll:

Bo widzę zestaw np.za 28 tysięcy złotych i na 3080ti właśnie.

Może doprecyzuję - z pewnością trafiło się kilku odważnych, którzy brali 3080 Ti oraz 3070 Ti do kopania, aczkolwiek wielkich przyrostów względem zwykłych modeli to nie dawało. 

 

Tymczasem na Allegro niedzielni gracze robią wyprzedaż.

image.png

 

image.png

Link to post
Share on other sites
6 godzin temu, zbiku90 napisał:

Pytanie tylko czy 3. wersja będzie wstecznie kompatybilna, ale wydaje mi się że tak

Niedługo po premierze RTX 4000 potwierdzono, że w nowych grach u ludzi z 4090/4080 będzie działał DLSS 3.0, a u całej reszty DLSS 2.4

Edytowane przez Artok
Literówka.
Link to post
Share on other sites

Na najnowszych sterach 522.25 zdarzają się freezy w "Guariands of the Galaxy" audio leci, produkcję można zminimalizować Alt + Tab, ale trzeba zamykać tak czy inaczej przez menadżera zadań bo jest zmrożona. Szkoda, bo wydajność na tych sterach poszła w górę. Maksowane 3440x1440p przy 144 Hz (dla HDR 10 bit, bo przy 175 Hz jest 8 bit) z RT + DLSS Quality, bez DLSS problem występuje rzadziej jednak DLSS Q niezbędne żeby na RTX 3090 zamykać 144 fps inaczej bliżej 100.

 

Ktoś zauważył jakieś problemy w innych produkcjach? Ja póki co tylko w wymienionym tytule.

Link to post
Share on other sites

Forza Horizon 5 miałem jeden crash z wylotem do pulpitu + raz miałem jakiś dziwną zacinke dzwięku. Pozatym sprawdzałem CP77 (jest mapa zbugowana na obecną chwile). RDR2 działał bez problemu. AC:V jeden crash w ponad 2 godzinnej sesji. Dying Light 2 działało bez problemu. Rozdzielczość 2K, ustawienia różne, wiadomo, DLSS używany tam gdzie to możliwe.

  • Lubię to 1
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...