Skocz do zawartości

Recommended Posts

2 godziny temu, adivxv napisał:

Pewnie, że robi, tylko, że ja też ustawię specjalnie akceptację każdego posta napisanego przez jakiegoś moda i po problemie będzie. :D

A da się tak? Dajcie go pod moje skrzydła :D Hehe. 

Link to post
Share on other sites
24 minuty temu, joker5513 napisał:

Nie wiem w sumie po co były te premiery w 2020.

Wygląda to jakby zarządy błądziły we mgle. I dodatkowo nie czaję po co wydawali tego Cyberpunka niedokończonego na stare tostery. Dokończyliby w rok, wyszłoby tylko na nową generację i nie byłoby płaczu, tylko wszyscy jeszcze bardziej by się zabijali o nowe konsole. Na PC jest jeszcze w miarę. Ale nie rozumiem tych decyzji.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
33 minuty temu, joker5513 napisał:

Nie wiem w sumie po co były te premiery w 2020. Zarówno konsol jak i nowych generacji gpu. Mogli już przez tego koronapier@@@ca klepać Turingi i stare konsole jeszcze przez rok.

 

6 minut temu, outdatedtv napisał:

Wygląda to jakby zarządy błądziły we mgle. I dodatkowo nie czaję po co wydawali tego Cyberpunka niedokończonego na stare tostery. Dokończyliby w rok, wyszłoby tylko na nową generację i nie byłoby płaczu, tylko wszyscy jeszcze bardziej by się zabijali o nowe konsole. Na PC jest jeszcze w miarę. Ale nie rozumiem tych decyzji.



Po to żeby kasę robić... przecież AMD i NVIDIA świętują, fabryki drukują pieniądze. Każda karta którą zrobią ma pewne być sprzedaną za cenę jaką sobie zażyczyli.

A CDPR nie mógł wypuścić cyberpunka tylko na nową generację, jak sprzedawali preordery od dawna na stare konsole. Przeliczyli swoje możliwości po prostu ogromnie, słabe zarządzanie.
 

Link to post
Share on other sites

Nie wiem co to się ludziom ubzdurało że cyberbug byl robiony z myślą o xsx /ps5.

Nigdy tak nie było cyberbug był robiony pod ps4/xone oraz pc. W momencie zapowiedzi i późniejszych eventow zawsze była mowa o obecnej generacji konsol a ps5 /xsx w tamtym czasie to byl w fazie projektowania/planowania.

Cdp nawet ostatnio w którymś tam oświadczeniu samo przyznało że wersja gry na ps5 dopiero powstanie /dostanie update.

Link to post
Share on other sites

Co do cyberpunka nie dziwię że gra otrzymała przezwisko cyberbuga,

zabrakło czasu aby dopracować a zarząd gonił, w końcu robili grę praktyczne na 10-platform:

 

  • Windows 7
  • Windows 10
  • Playstation 4
  • Playstation 4 PRO
  • Playstation 5
  • XBOX one
  • XBOX one S
  • XBOX one X
  • XBOX series S
  • XBOX series X

 

 

 

 

Link to post
Share on other sites
Godzinę temu, mutissj napisał:

Co do cyberpunka nie dziwię że gra otrzymała przezwisko cyberbuga,

zabrakło czasu aby dopracować a zarząd gonił, w końcu robili grę praktyczne na 10-platform

 

Jednym słowem zapędzili się w kozi róg. Ale dobrze się na tym testowało RTX 3080. Oprócz tego mam Quake II RTX i Metro Exodus z ray tracingiem. Od tygodnia na mailach z supportem Deep Silver czemu gra nie startuje w DX12. Cyberbug jako jedyny oprócz demówki starego Quake'a poszedł. Nie licząc Port Royal.

Mam wrażenie, że im więcej na ekranie tego rt, tym mniej główny rdzeń obciążony. Widzę więcej FPS, niższe taktowanie i cichszą pracę. W CP, ale zwłaszcza w tym Quake II RTX.

Link to post
Share on other sites
2 godziny temu, mirai99 napisał:

A CDPR nie mógł wypuścić cyberpunka tylko na nową generację, jak sprzedawali preordery od dawna na stare konsole. Przeliczyli swoje możliwości po prostu ogromnie, słabe zarządzanie.

 

Ja bym zrobił dokładnie tak samo, co do strategii ogólnej sprzedaży Cyberpunk 2077 (choć uważam, że to raczej oszustwo z tym wypuszczeniem tej gry na starą generację).

Dlaczego zrobiłbym tak samo?

No jesteśmy przecież na przełomie dwóch generacji konsol i uważam, że to szczęśliwy zbieg okoliczności dla CD Projekt RED, że dostępność nowych konsol jest ograniczona, bo dostali więcej czasu na wypełnienie sprzedażą bardzo nasyconego starymi konsolami rynku.

Gdyby wypuścili grę pod koniec roku 2021 to byłoby to rzucenie gry na rynek mieszany konsol nowych i starych co na 100% nie dałoby sumarycznie takiej sprzedaży.

Chyba, że Sony obrazi się na dłużej (zablokowanie dostępu do gry na konsole PlayStation uważam za ruch głupszy niż wypuszczenie gry na starszą generację konsol przez naszych rodaków, bo Sony bezpowrotnie odcięło sobie jakąś część sprzedaży konsol).

Link to post
Share on other sites
3 godziny temu, mutissj napisał:

Co do cyberpunka nie dziwię że gra otrzymała przezwisko cyberbuga,

zabrakło czasu aby dopracować a zarząd gonił, w końcu robili grę praktyczne na 10-platform:

  • Windows 7
  • Windows 10

 

Czy jest istotna różnica w robieniu gry na Win 7 a Win 10?

Link to post
Share on other sites

Nie chce mi się. Ale dla chcącego nic trudnego. Wystarczy pogrzebać trochę w sieci. Dowód?

Proszę bardzo. Więc nie mów, że się nie da, bo ktoś lub coś tak chce.

 

 

Problem z USB 3.0? Proszę bardzo

 

 

Edytowane przez marko22
  • Lubię to 1
Link to post
Share on other sites

Postawił system na starej płycie lub nie zrobił tego ponownie 

A sttutering to co?Jedak czegoś zbrakło.

Nie musisz wiem jak sie zachowuje system oraz jakie myki można przy odrobinie szczęścia z audio i netem

Edytowane przez janek20
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...