Skocz do zawartości

Recommended Posts

Drażni mnie jak widzę podczas gry zegar poniżej 1900MHz :) Phoenix zły nie jest ale power limit ma niższy niż poprzednia moja RTX 2080ti. Jakby wreszcie trafił mi sie Strix w normalnych pieniądzach to mam nadzieję na wymianę modeli "bezkosztowo" :)

Link to post
Share on other sites

Bardziej chyba denerwuje kolegę januszowanie w stylu - właśnie kupilem szybciej ale mojej kolejki w innym sklepie nie zwolnię bo sprzedam i będzie na wódę. Tak tu się wszyscy spuszczają nad niedobrym xkomem a połowa i tak czeka w trzech kolejkach w róznych sklepach i nie zwolni innych po kupnie jednej. To jak z tymi dziadkami i kumochami co zapiszą się do trzech lekarzy i ma w du**e że sie juz gdzies zostali, a tam inni czasami bardziej chorzy ludzie nie mogą sie dostać . I oto chodzi.

  • Lubię to 1
Link to post
Share on other sites

Miałem sporo szczęścia i pomoc dobrych duszyczek z benchmark.pl  Jedzie do mnie  RTX 3080 Vision zakupiony za normalną cenę.

Postanowiłem że jak przyjdzie moja  Eagel OC postąpię z nią tak samo i odstąpię ją za ludzką cenę komuś kto potrzebuje :) 

  • Lubię to 5
Link to post
Share on other sites

Gigabyte ma zablokowywany power limit w gaming ,vision i Aorus master na 370 W, choć mam wrażenie że realnie  niższy wiec wgrywanie tam wyższego np z  strix czy msi suprim nic nie da.Pokazuje z 430-440 W i zegar  1700mhz.Ewentualnie zabezpieczenie sekcji przed temperatura.

 

Vision najlepiej leży bios master.Jednak te 100 mhz więcej na stock tj ok 1950.

Wbijają u was RTX 3000 1.081 V ?

Po co aż takie napięcie na 8 nm ?

Edytowane przez janek20
Link to post
Share on other sites

Realny power limit dla vision ,eagle ,gaming oc to 320 W ,jakiś błąd w opisie mają.

Choć karta przy 320 w i tak ma co robić .Radiator nie za gęsty ,z dziura pomiędzy 1 i 2 wentylatorem ale dobrej jakości.

Edytowane przez janek20
Link to post
Share on other sites

Jak tam wasze 3080 się podkręcają/undervoltują? Miałem 3080 X Trio i leciała spokojnie 1905 MHz @ 0.875V. Aktualnie wjechał do mnie 3080 Suprim X i jestem trochę rozczarowany, bo ten robi 1905 MHz dopiero przy 0.95V, próbowałem też puścić 2040 MHz, ale się wywala nawet przy 1.050V. Kiepska sztuka chyba się trafiła :c Nadrabia za to jakością wykonania i chłodzeniem.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...