Skocz do zawartości

Recommended Posts

No ja mam ciężki czas z akceptacja rtx3080 TUF jako dobrej karty po 5700xt wiec nie jesteś sam xD

Za to jakbyś miał Gigabyte Aorus 5700XT to byś piał jak ja z zachwytu. 62 stopnie na rdzeniu, cisza jak makiem, leciutki szum może i to na biosie podkręconym. Tak więc patrzy się na daną kartę a nie producenta.

Link to post
Share on other sites

 

 

Jeśli chodzi o wydajność to nie będzie 1-2 fps. tylko coś koło 10.

Chyba na korzyść referenta. Widziałem już dzisiaj test na którym XC3 od EVGA (imo czołówka) był minimalnie wolniejszy od FE, a przy okazji pewnie sporo droższy (nie widziałem w polskich sklepach).

 

 

Radiator kupuję się dla ciszy a nie fps

 

 

Nie ma sensu tłumaczyć @janek trzyma kompa w szafie :D

Czyli co? Szafa ciszej wibruje z lepszym AIB? :D

 

 

Bzdura, wersje Gaming czy Aorus są bardzo dobre.

Dla mnie Giguś ma już łatkę budżetowca po wsze czasy i całkiem udane Aorusy tego nie zmienią. Rywalizowanie z palitem czy gainwardem o miano najtańszego niereferenta ma swoją cenę. Oczywiście jeśli komuś hałas nie przeszkadza (albo trzyma kompa w szafie) a budżet jest najważniejszy to warte polecenia.

Link to post
Share on other sites

 

Co za kur..a dzień
spokojnie, przynajmniej ginu się napijesz w spokoju, może cygaro do tego?  relax. Chociaż Cię rozumiem kwarantanna to by było jak znalazł :/
 

 

Wpłata poszła. No jeżeli jakieś wały tam robią to będą mieli ciepło.
 

 

No to jeżeli walą w bambuko w tak bezczelny sposób, żeby sobie kasą klientów obracać to pobawimy się inaczej. Już dostali info ode mnie, że jeśli karta nie zostanie dostarczona w terminie jaki podali wcześniej i ZAPEWNIALI mailowo, to leci materiał na YT, spam na forach i sprawa trafia do rzecznika praw konsumenta. Nie ma co się cackać
 
 
Ale się ekipa z Danii wystraszyła...  %-)
 
edf9841b76a16763med.jpg 

 

A wklejałem Wam przecież o 15:00 o co w tym chodzi...

d28c9b5e97ac4e0f.png

 

Wg, tam nie było opcji za pobraniem? nie ma karty w 48h, rezygnacja z zamówienia - bo stany się wyświetlały jako dostępne z ilościami i tutaj zgodzę się że to walenie w gumę po całości, ale chyba nikt wczoraj się nie urodził :> or I'm wrong?

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

 

 

Ale nie wiadomo czy akurat RTX 3080 komuś nie wyszły. Tylko wiadomo jak coś jest niepewnego to lepiej 3 razy sprawdzić.
To się okaże dopiero po pewnym czasie i po wielu recenzjach zwykłych użytkowników. Dlatego szanuję wszystkich odważnych którzy kupują na premierę po zawyżonej cenie żeby beta-testować dla dobra ogółu.
Link to post
Share on other sites
Oczywiście jeśli komuś hałas nie przeszkadza (albo trzyma kompa w szafie) a budżet jest najważniejszy to warte polecenia.

Jeśli mówisz o 3080 to być może, nie znam testów wersji Gaming, bo ta tańsza się też tak nie nazywa. Za to inne modele wcale nie są głośne ani mało wydajne. Aorus tym bardziej. Miałem 1070Ti, RTX 2060 czy 5700XT z tej firmy, nie da rady narzekać. Co innego 2 wentylatorowce.

Edytowane przez korzychxp
Link to post
Share on other sites

Mniejsza o ich estetykę ale ta <cenzura> sztywna "narośl"  przed samą końcówką 8 pin .... Przy GPU to aż tak nie przeszkadza ale złącze 2x4 pin do płyty głównej...

 

Naprawdę gratulację dla inżynierów firmy Seasonic odpowiedzialnych za wymyślenie takiego rozwiązania :)

Edytowane przez joker5513
Link to post
Share on other sites

Ale do odważnych świat należy:). Ratuje ludzi jeszcze gwarancja jakby karty całkiem padały, gorzej jak będą się np grzać i wyć po paru miesiącach. Dizś w sumie na forum już ktoś relacjonował walkę z serwisem. Ja jak się odrobię z kasą to kupie monitor, a za pół roku pewnie gtx 3070/3080.

Link to post
Share on other sites
Akurat wierze, bo lwia czesc testow wlasnie tak wyglada, nie sadze zeby wymyslali sobie wyniki, bo takie kanaly zaraz by poznikaly, sa i sa popularne, bo sa wiarygodne?

 

Aha :D Spoko, to sobie dalej łykaj tą papkę pelikanie, ja nie mam zamiaru. Jak nie zobaczę na własne oczy, to nie uwierzę, taki już jestem i Tobie radzę tak samo, bo nie wszystko złoto co się świeci. 

Edytowane przez soda
Link to post
Share on other sites

Mniejsza o ich estetykę ale ta <cenzura> sztywna "narośl"  przed samą końcówką 8 pin .... Przy GPU to aż tak nie przeszkadza ale złącze 2x4 pin do płyty głównej...

 

Naprawdę gratulację dla inżynierów firmy Seasonic odpowiedzialnych za wymyślenie takiego rozwiązania :)

no wlasnie mam seasonica i dlatego mam te przedłużki w oplotach bo masakra :D

Link to post
Share on other sites
Czyli co? Szafa ciszej wibruje z lepszym AIB?

 

Wszystkie grafy jakie miałem były ciche albo bardzo ciche i ta również będzie pomimo tdp 70 + i 130 po uV .

Za czasów niesterowalnych wentylatorów wlutowywałem diody zenera ;)

Jedyny wyjątek to 980ti evga acx 2.0 czy jak jej tam.Tą zwodowałem na krakenie i tez była ultra cicha ;)

Edytowane przez janek20
Link to post
Share on other sites

Jeśli mówisz o 3080 to być może, nie znam testów wersji Gaming, bo ta tańsza się też tak nie nazywa. Za to inne modele wcale nie są głośne ani mało wydajne. Aorus tym bardziej. Miałem 1070Ti, RTX 2060 czy 5700XT z tej firmy, nie da rady narzekać. Co innego 2 wentylatorowce.

Gigabyte to dziadostwo. Na topce jest asus i msi.

Link to post
Share on other sites

Gigabyte to dziadostwo. Na topce jest asus i msi.

 

Zapomniałeś o 'exach. Czyli Sapphire (AMD) i EVGA (NVIDIA). 

 

Zotac AMP też nie jest zły pod mega OC czy wodowanie. 

Gigabyte ewidentnie jest skupiony teraz na rynku azjatyckim i to widać po jego produktach. 

Link to post
Share on other sites

Ludzie teraz trolują ebay i przebijają oferty na kosmiczne kwoty i nie płacą lub piszą boty aby podbijały oferty na fałszywych kontach aby się odegrać na januszach biznesu. 

NV niby sprawdza zamówienia manualnie. w USA na stronie NV wszystkie karty poszły w kilka sekund (ja w sumie też nie miałem widocznego przycisku "Kup" o 15, od razu poszło w out of stock)

 

 

https://www.nvidia.com/en-us/geforce/forums/geforce-graphics-cards/5/398094/i-wrote-a-bot-to-inflate-scalper-prices-with-no-in/

Link to post
Share on other sites

Gigabyte to dziadostwo. Na topce jest asus i msi.

Ta, szczególnie suszareczki ventusy (przynajmniej w każdej wcześniejszej karcie niż 3080), mechy, evoke'i i grzałki armory, tufy też wcześniejsze niż 3080 co suszą niemiłosiernie, padające expedition, albo phoenixy jednowentylatorowe dużo gorsze niż gigabyte mini itx. Śmieszą mnie takie uogólniające komentarze. Żebyś jeszcze umiał to uargumentować, pokazać może jakieś wykresy, dane, to się grzeje, to jest głośne, ale nie, dziadostwo i wuj.

Edytowane przez korzychxp
  • Popieram 4
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...