Skocz do zawartości

Recommended Posts

O! Dobra informacja. Kupiłem 750W Seasonic parę dni temu, dostane kabel. Brakuje tylko GPU.
Też kupiłem ale 850 Wat gold , tylko nie widziałem że mój procesor będzie botleneck robił AMD 3800x eh mam monitor 2k ale i tak nie będzie wykorzystywał do 100 procent :( dał du*y

 

Edytowane przez ciomasta
Link to post
Share on other sites

Też kupiłem ale 850 Wat gold , tylko nie widziałem że mój procesor będzie botleneck robił AMD 3800x eh mam monitor 2k ale i tak nie będzie wykorzystywał do 100 procent :( dał du*y

kupiłeś przyszłościowo :D

 

Firma Seasonic zapewni nabywcom RTX 30 darmowy 12-pinowy kabel zasilający GPU, czyli brzydkie przejściówki już nie straszne :)

https://proline.pl/?n=firma-seasonic-zapewni-aktualizatorom-rtx-30-darmowy-12-pinowy-kabel-zasilajacy-gpu

dobre info

Kupiłem Platinum, w sumie nie wiem po co. 

też kupiłem platinium bo tylko taki mieli na miejscu :D

Link to post
Share on other sites

Przecież te karty są wielkim hitem, a ty piszesz, że to syf. ok 50% więcej mocy niż poprzedni model, to dla ciebie syf? To, że pobierają więcej prądu to trudno, kto na to będzie zwracał uwagę? Jak ktoś kupuję kartę za ponad 3000 zł to chyba go stać też na prąd no nie?

Nie ma 50% jest 35-45% w zaleznosci od rozdzielczości. 

 

idz na spacer, i tak nie kupisz

Nie kupie bo 2080 mi styka do 2k a piekarnika nie chce

Link to post
Share on other sites

Też kupiłem ale 850 Wat gold , tylko nie widziałem że mój procesor będzie botleneck robił AMD 3800x eh mam monitor 2k ale i tak nie będzie wykorzystywał do 100 procent :( dał du*y

Ale 3800x jest średnio 10 klatek słabszy od Intela więc co to za różnica. Gry muszą zacząć lepiej wykorzystywać wiele rdzeni, bo taki np MFS2020 dalej jedzie na jednym rdzeniu.

Edytowane przez wrobel_krk
Link to post
Share on other sites

Pilnie potrzebny tłumacz z tego "wykryj język" na polski. Najpierw 150 teraz 60 fps?? Karta ba4rdziej będzie się grzać przy wyświetlaniu 60 niż 150klatek??

 

Nie wiem czy Ty sam rozumiesz procesy zachodzące pod Twoją kopułą ale sugerowałbym zmianę leków/odstawienie alko lub dragów. Tego bełkotu czytać się nie da.

CHYBA chodzi o to, ze przy większej ilości klatek cpu ogranicza kartę dlatego nie ma maks zużycia w 1080p tylko dopiero 4k (gdzie jest te 60 klatek vs 150)
Link to post
Share on other sites

 

Generalnie z miejsca widzę, że 3080 to nie mój target. W zasadzie całego kompa musiałbym zmienić. Jak już bym się miał kupować to pewnie 3060, 3070 mnie zadowoli. Wyżej jak 1440p nie celuję w przyszłości.

Edytowane przez CrisPell
Link to post
Share on other sites

3070 IMO to rozsądniejsza opcja, to fakt.

O ile będzie dostępna za te 2k z kawałkiem. W tym przypadku nie kupowałbym raczej FE, autorskie pewnie będą bliżej 3k i będzie jeszcze gorzej z dostępnością. 

 

Mówiłem Wam, rozmawiałem z X-Kom w sprawie zasilacza i zapytałem o dostępność 3080. Będą wysyłać wg kolejności zamówień, po pierwszej dostawie oczekiwanie to 1-2 miesiące a mają mieć bardzo mało na pierwszym rzucie. 

Link to post
Share on other sites

3070 IMO to rozsądniejsza opcja, to fakt.

O ile będzie dostępna za te 2k z kawałkiem. W tym przypadku nie kupowałbym raczej FE, autorskie pewnie będą bliżej 3k i będzie jeszcze gorzej z dostępnością. 

 

Mówiłem Wam, rozmawiałem z X-Kom w sprawie zasilacza i zapytałem o dostępność 3080. Będą wysyłać wg kolejności zamówień, po pierwszej dostawie oczekiwanie to 1-2 miesiące a mają mieć bardzo mało na pierwszym rzucie. 

Dlatego trzeba zluzować stringi i spokojnie poczekać do przyszłego roku.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...