Skocz do zawartości

[Sprzedam]R7 3700x + X570 Aorus Elite


Recommended Posts

Witam serdecznie,

 

sprzedam 5 miesięczny zestaw R7 3700x + Gigabyte Aorus X570 Elite.

 

Zestaw jak nówka. 3700x chodził na chłodzeniu Noctua NH-D15.

 

Temperatury w stresie to max 55 stopni. (przy ustawieniu Auto PBO) przy trzymaniu napięcia stałego na 4.2ghz temp w stresie max do 60 stopni.

 

Powód sprzedaży? będę się przesiadał na 3950x, więc zakup nowej płyty głównej.

 

X570 Aorus Elite bez problemu daje sobie radę z 3700x i 3900x (jeżeli ktoś by chciał później upgrade'ować)

 

Cena jaka mnie interesuje za cały zestaw to 1900zł i wysyłkę opłacam ja.

 

Jakiekolwiek pytania - zapraszam do kontaktu.

 

xwMWuRd.jpg

oM24VUp.png

Link to post
Share on other sites

Oferta sprzedaży / zamiany musi zawierać cenę oraz zdjęcie produktu (bez opakowania) z widoczną kartką zawierającą nick użytkownika na forum.benchmark.pl. Zdjęcie z kartką musi być umieszczone w temacie (wszelkiego rodzaju linki do hostingów nie będą akceptowane). Poradnik, jak wstawiać zdjęcia do postów. Punkt ten nie dotyczy tematów zawierających trwającą/aktualną aukcję w serwisie Allegro.pl. Jeśli z jakiegoś powodu nie możesz odpakować sprzedawanego przedmiotu (jest nowy, plomby na pudełku), wystaw go na Allegro a w temacie podaj link do aukcji.
W przypadku podania linku do Allegro wymagany jest krótki opis przedmiotu, lub podanie jego dokładniej nazwy, oraz informacji o cenie (kwoty "kup teraz", "licytuj").

Link to post
Share on other sites

Pytanie jakby to cenowo miało wyjść skoro nowego 3700x da się kupić za 1350pln...

1350/1400 zł za CPU

 

+ 900zł motherboard = 2250/2300zł

 

Mogę zejść z ceny za cały zestaw na 1700zł - ale kupujący opłaca kuriera(30zł)

 

Czyli 550/600zł taniej, za sprzęt który ma 5miesiący.

To i tak wychodzi taniej, bo nowy zestaw tj 1350 + 900. Podłączam się do pytania: szansa na sprzedaż gratow solo?

Mogę sprzedać osobno płytę i CPU. Zależy kto co potrzebuje i zaoferuje.

A sama płyta wchodzi w grę? Wysłane z mojego VOG-L29 przy użyciu Tapatalka

Zależy ile zaoferujesz za płytę, myślę że 700 za osobno samą płytę by mnie usatysfakcjonowało ;)

 

 

 

Ogólnie nie jest mi na rękę sprzedawać osobno CPU i Mobo, bo wolę się pozbyć tego od razu, i wysłać to jednemu kupującemu i nabywcy, a nie siedzieć i sprzedawać jedno czy drugie osobno, chyba że się ktoś skusi na wyższą cenę. 700zł za mobo + 1200 za cpu.

Edytowane przez steel116
Link to post
Share on other sites

Pudełka sprzedajesz?

 

Oferta sprzedaży / zamiany musi zawierać cenę oraz zdjęcie produktu (bez opakowania) z widoczną kartką zawierającą nick użytkownika na forum.benchmark.pl. Zdjęcie z kartką musi być umieszczone w temacie (wszelkiego rodzaju linki do hostingów nie będą akceptowane). Poradnik, jak wstawiać zdjęcia do postów. Punkt ten nie dotyczy tematów zawierających trwającą/aktualną aukcję w serwisie Allegro.pl. Jeśli z jakiegoś powodu nie możesz odpakować sprzedawanego przedmiotu (jest nowy, plomby na pudełku), wystaw go na Allegro a w temacie podaj link do aukcji.
W przypadku podania linku do Allegro wymagany jest krótki opis przedmiotu, lub podanie jego dokładniej nazwy, oraz informacji o cenie (kwoty "kup teraz", "licytuj").

Link to post
Share on other sites

Pudełka sprzedajesz?

 

Oferta sprzedaży / zamiany musi zawierać cenę oraz zdjęcie produktu (bez opakowania) z widoczną kartką zawierającą nick użytkownika na forum.benchmark.pl. Zdjęcie z kartką musi być umieszczone w temacie (wszelkiego rodzaju linki do hostingów nie będą akceptowane). Poradnik, jak wstawiać zdjęcia do postów. Punkt ten nie dotyczy tematów zawierających trwającą/aktualną aukcję w serwisie Allegro.pl. Jeśli z jakiegoś powodu nie możesz odpakować sprzedawanego przedmiotu (jest nowy, plomby na pudełku), wystaw go na Allegro a w temacie podaj link do aukcji.

W przypadku podania linku do Allegro wymagany jest krótki opis przedmiotu, lub podanie jego dokładniej nazwy, oraz informacji o cenie (kwoty "kup teraz", "licytuj").

Trochę przesadzacie, ale dobrze. Wystawię zaraz całość na allegro i wstawię link.

 

Ciężko zrobić zdjęcie CPU skoro nadal go użytkuję...

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...