Skocz do zawartości

Oglądacie kogoś na Twitchu ?


Recommended Posts

Macie jakiś swoich ulubionych streamerów ? Jak tak to zapodajcie jakieś linki do nich aż jestem ciekaw kogo oglądacie default_smile.png

 

Macie jakiś swoich ulubionych streamerów ? Jak tak to zapodajcie jakieś linki do nich aż jestem ciekaw kogo oglądacie default_smile.png

 

PS żeby nie było to nie reklama. Zapodam wam moich ulubionych streamerów. Czekam na waszych default_smile.png

 

 

 

Edytowane przez markelos
Link to post
Share on other sites

Czasem gry, te, które mnie interesują aktualnie. Dobieram streamera żeby nie był kompletnym debilem i oglądam. Ludzi nigdy nie poznałem na twitchu bo chat to rak w czystej formie. Chyba, że zapakujesz na kanał gdzie jest 7 oglądających, ale tam zazwyczaj siedzą koledzy z klatki i bot google. 

Link to post
Share on other sites

Absolutnie nie rozumiem fenomenu oglądania ludzi grających w gry komputerowe... Nie lepiej jest samemu zagrać? Podobnie można pasjonować się programami podróżniczymi, zamiast samemu podróżować. Również można ekscytować się oglądaniem materialów na bardzo popularnym... HUBie, zamiast czerpać radość z bycia z drugą osobą. Chyba, że jesteś samotnym człowiekiem i to stanowi dla Ciebie substytut kontaktów z ludźmi. Z drugiej strony, przed zakupem jakiegoś tytułu poszukuję zapisów rozgrywki, ponieważ dostarcza to wiele cennych informacji o grze.

 

^^

Edytowane przez Skaza
Link to post
Share on other sites

Oczywiście. Jednak żaden ze mnie sportowiec...  Możemy tutaj pojedynkować się na argumenty, ale naprawdę zdecydowanie wolę zabrać paczkę czipsów lub pizzę i wybrać się do sąsiada wspólnie pograć na konsoli. Albo zalogować się na TSa i wraz ze znajomymi powalczyć w EVE Online, Rainbow Six Siege lub nawet World of Warships, zamiast biernie przyglądać się rozgrywce innych. Nie chcę, aby moja wypowiedź stanowiła krytykę osób pasjonujących się takimi transmisjami, zwyczajnie mam inne zdanie.

 

^^

Link to post
Share on other sites
  • worm zamknął ten temat
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...