Skocz do zawartości

Pc i7 2600k + AsRock Pro3 Gen3 + 16GB RAM + 250GB SSD +...


Recommended Posts

Hej 

 

Mam do sprzedania bardzo solidny zestaw
składający się z:

Procesor: Intel i7 2600k, 3,6Ghz, 4 rdzenie 8 watkow, lga 1155 - najwydajniejszy model z serii.
Chłodzenie: Noctua u12s + adaptery do innych chipsetów
Płyta główna: AsRock z68 pro 3 gen3 - zintegorowana grafika, 2 wolne sloty na dodatkowy ram
Pamięć Ram: DDR3 16gb Hyperx Blu 2x8gb
Dysk: SSD Circual 250gb (nowy na gwarancji ok 1,5r)
Dysk: Seagate Baracuda 1TB 7200rpm
Zasilacz: XFX 550w
Obudowa: SilentiumPC Regnum L50 Pure Black
Wydajne wentylatory 140mm tył, 120mm góra, 120mm front, filtry przeciw kurzowe.

 

769640985_qahsqsa.jpg

 

Nadszedł czas na wymianę pokoleniową.

Wyceniłem ww. zestaw na jakieś 1400zł 

 

Jeśli uważacie że to przesada proszę o info jak to widzicie. 

Mam nadzieje że nie złamałem postanowień regulaminu. 

Z góry dziękuje za wyrozumiałość. 

Edytowane przez tanakov
Link to post
Share on other sites

 

 

Mam nadzieje że nie złamałem postanowień regulaminu.

 

A i owszem

 

Brakuje foty, lub allegro

 

2) Oferta sprzedaży / zamiany musi zawierać cenę oraz zdjęcie produktu (bez opakowania) z widoczną kartką zawierającą nick użytkownika na forum.benchmark.pl. Zdjęcie z kartką musi być umieszczone w temacie (wszelkiego rodzaju linki do hostingów nie będą akceptowane). Poradnik, jak wstawiać zdjęcia do postów. Punkt ten nie dotyczy tematów zawierających trwającą/aktualną aukcję w serwisie Allegro.pl. Jeśli z jakiegoś powodu nie możesz odpakować sprzedawanego przedmiotu (jest nowy, plomby na pudełku), wystaw go na Allegro a w temacie podaj link do aukcji.
W przypadku podania linku do Allegro wymagany jest krótki opis przedmiotu, lub podanie jego dokładniej nazwy, oraz informacji o cenie (kwoty "kup teraz", "licytuj").

Link to post
Share on other sites

A i owszem

 

Brakuje foty, lub allegro

 

2) Oferta sprzedaży / zamiany musi zawierać cenę oraz zdjęcie produktu (bez opakowania) z widoczną kartką zawierającą nick użytkownika na forum.benchmark.pl. Zdjęcie z kartką musi być umieszczone w temacie (wszelkiego rodzaju linki do hostingów nie będą akceptowane). Poradnik, jak wstawiać zdjęcia do postów. Punkt ten nie dotyczy tematów zawierających trwającą/aktualną aukcję w serwisie Allegro.pl. Jeśli z jakiegoś powodu nie możesz odpakować sprzedawanego przedmiotu (jest nowy, plomby na pudełku), wystaw go na Allegro a w temacie podaj link do aukcji.

W przypadku podania linku do Allegro wymagany jest krótki opis przedmiotu, lub podanie jego dokładniej nazwy, oraz informacji o cenie (kwoty "kup teraz", "licytuj").

 

Jest i foto. Na szybko ale zawsze ;)

Link to post
Share on other sites

 

 

najwydajniejszy model z serii.

 

2700k był.

 

 

 

Jest i foto. Na szybko ale zawsze ;)

 

Jaja sobie robisz? Widzę tylko to co zupełnie tutaj nie istotne.

 

 

 

Wyceniłem ww. zestaw na jakieś 1400zł

 

Tyle to może byłoby warte jakby było GPU pokroju RX 570 ;) Nie licz więcej jak 1000zł.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...