Skocz do zawartości

Ulepszamy sprzęt benchmarkowców - siódma edycja


Recommended Posts

No wiesz... jak bym miał jeździć po drogach to bym wolał osobówkę. Na rajdy nie jeżdżę, ale wolę do pracy coś co jest pozbawione elektroniki (żeby przełączanie napędów było mechaniczne) bo pewniej się czuję.

 

KIEDY INFO O NOWEJ EDYCJI ;):):co:

Link to post
Share on other sites

No wiesz... jak bym miał jeździć po drogach to bym wolał osobówkę. Na rajdy nie jeżdżę, ale wolę do pracy coś co jest pozbawione elektroniki (żeby przełączanie napędów było mechaniczne) bo pewniej się czuję.

Te Land Rover'y mają na sztywno ustawiony napęd 4x4 ;) Bez możliwości zmiany :D

 

KIEDY INFO O NOWEJ EDYCJI ;):):co:

Link to post
Share on other sites

Tak co do CAL!, to zarzucę parę cytatów:

 

Niewątpliwie Aurvany to bardzo dobre słuchawki. Dźwięk wydobywający się z nich jest na przyzwoitym poziomie. Dużo zależy od źródła, do którego Aurvany są podłączone.

Kolejnym minusem jest to, że wymagają dobrej karty dźwiękowej, a najlepiej wzmacniacza. Za jakość dźwięku bardzo polecam.

Absolutnie nie nadają się do otwarzaczy przenośnych!

Początkowo miałem mieszane uczucia co do tych słuchawek. Dźwięk był bardzo stłumiony, a basy rozwalały głowę. Jednak po ok. tygodniu użytkowania słuchawki w miarę się wygrzały - efekt stłumienia całkowicie zanikł, a bas stał się głębszy.

PO PROSTU TE SŁUCHAWKI POTRZEBUJĄ MOCNIEJSZEGO SPRZĘTU ABY POKAZAĆ SWOJE WALORY!!!

 

Jeżeli więc słuchacie muzyki w stylu "łupu cupu" z przeciętnych odtwarzaczy MP3 lub telefonów, to te słuchawki niczego nadzwyczajnego raczej nie pokażą, więc kupcie sobie tańsze EP-630.

 

Ten sprzęt jest raczej do użytku z lepszym i mocniejszym źródłem dźwięku!!!

W skrócie napisałem wcześniej ;)

 

 

KIEDY INFO O NOWEJ EDYCJI ;):):co:

Link to post
Share on other sites

A to był gratis do kompa z USB :o

 

Nie no żartuję. Tak się złożyło po prostu. Moda może dostać każdy kto jest aktywny na forum i ma konkretne wypowiedzi, ale o tym kto nim zostanie decyduje redakcja. A i ważne też jest ile ktoś może "siedzieć" na forum - niedzielny forumowicz moda raczej nie dostanie.

 

--

 

Jeszcze komp nie przyszedł ;) - będę musiał zmienić adres przesyłki, bo od jutro do pracy wracam.

Link to post
Share on other sites

A to był gratis do kompa z USB :/

Taaak to był bonus od redakcji za to, że byłeś grzeczny :]

 

Nie no żartuję. Tak się złożyło po prostu. Moda może dostać każdy kto jest aktywny na forum i ma konkretne wypowiedzi, ale o tym kto nim zostanie decyduje redakcja. A i ważne też jest ile ktoś może "siedzieć" na forum - niedzielny forumowicz moda raczej nie dostanie.

No ja mam dużo czasu raczej nie zaliczam się do niedzielnego forumowicza :) a co do aktywności to staram się nadrabiać straty i być na bieżąco z wszystkim :P ale tak jak mówisz redakcja raczej zadecyduje kto dostanie mod'a ;)

 

Jeszcze komp nie przyszedł :o - będę musiał zmienić adres przesyłki, bo od jutro do pracy wracam.

Troszkę sobie poczekasz jeszcze ale na taką paczkę to sam bym poczekał te parę dni ;)
Link to post
Share on other sites

mICh@eL powiedz co Ci da to ciągłe pytanie?

+1 post :D

 

Nie no, żartuje :] Po prostu jestem ciekaw szczegółów nowego regulaminu i liczę na jakiś przeciek :D

 

P.S. I kolejny post nabity :sciana:

 

Edit:

Sevae był szybszy :/ :

Posty se nabija Dziad spamerski :menda:

Oho, jeszcze jedno:

W dalszym ciągu nikt nie odpowiedział mi na pytanie:

P.S: Kiedy ja będę mógł startować :co:

Już więcej nie będę nabijał postów :oops:

No może troszkę nabije - ale ciii....

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...