Skocz do zawartości

Ulepszamy sprzęt benchmarkowców - siódma edycja


Recommended Posts

Jeśli Ci nie pasuje - odejdź

to samo ma sie do tych wszystkich ktorym nie pasowala ta sytuacja czy ogolnie co sie tu dzieje i to rozumiem :cry:

 

Czemu nie wpierniczasz kloca za przeproszeniem, skoro tyle much po nim łazi

Pisalem ze inteligentna osoba filtruje badziew od tekstu.. i wiesz, rzucic "ku***ą" to nie problem i kazdy moze to zrobic ale obrazic sie za to czy miec nie wiadomo jakie pretensje to juz inna sprawa, i jak ktos ma o sobie nie wiadomo jakie mniemanie to widzisz, i tak bywa ;)...

 

Poza tym zobacz, ze prawie nikt nie ma tu dystansu do siebie i innych.. Traktujac wypowiedzi na forum jak nie wiadomo jaka forma przekazu..

 

I tak raz jedna urazona osoba ma pretensje do drugie ze kazala komus cycki ssac a nastepnie czy wczesniej tez pisala jakis badziew..

 

Mowiac jeszcze inaczej , czasami ku***ą trzeba rzucic i tyle.. Jesli ktos ma sie za ę i ą to juz jego widzimisie.. Spoko ma prawo byc takim a nie innym ale niech daje takie prawo rowniez innym !!!..

 

Z jednej strony latwo byc tym co mowi innym "Ch*j wam w du*e, ciagnac druty itd" ale w sumie jak dla mnie latwiej byc tym co ma takie wypowiedzi gleboko w tylku i spoko bany sie naleza bo po co 15 latkowie maja takie cos czytac ( mimo tego ze sami kurwuja na lewo i prawo ).

 

Tak czy inaczej - humor tak, glupota tym bardziej bo nic tak nie smieszy jak ludzka glupota, i tym milym akcentem : http://www.youtube.com/watch?v=BsetAvwnZWE..

 

pozdrawiam i zycze milej nocy a jak ktos chce sie wyzyc to : viewtopic.php?f=8&t=3661 i niech pomaga innym..

 

 

POZDRO :cry:

Link to post
Share on other sites

Jak byś dostał tygodniowego bana, to byś się miał za co obrażać. Ale tak... ;)

 

I nie dostałeś go za adolfa i innych, tylko ogólnie za zaśmiecanie tematów poza działem "Na luzie" :cry:

Link to post
Share on other sites

hmm może redakcja czeka na 1 września aż wszyscy z wakacji powracają :?:

to chyba na pazdziernik by bardziej czekali :D..

nie no zdecydowana większość ludzi bierze urlop czy ma wakacje lipiec sierpień tylko studenci ze zdaną sesją mają wolny wrzesień :P :P :)

Link to post
Share on other sites

że tak się "wetnę" w Waszą dyskusję.

 

właśnie update'uje swoje wyniki z benchmarków, mój zestaw jest widoczny w profilu :lol: czeka mnie jego upgrade prawdopodobnie w Listopadzie - premiera Modern Warfare 2 - kiedy to mam nadzieję w naszym multigamingu wejść do dywizji pro.

 

mam dylemat bo w zasadzie mam mocną grafę ale przez płytę/procesor nie bardzo mogę się z tego cieszyć... dodatkowo podczas pracy wykorzystuję mocno pamięć a jako człowiek pracujący zdalnie wyciskam z niego 110% ...

 

anyway, jeśli jestem za "słabym" użytkownikiem by dostać się do konkursu to zrozumiem. Jednak nigdy nie strzelając mamy 100% nietrafionych strzałów :D więc spróbuję! :D

 

pozdrawiam,

arvind

Edit, Wyniki :

[*:2s06t9g0]3D Mark Vantage[*:2s06t9g0]Sandra 2009: CPU < dwa razy bo o jedno zero za dużo^^ [*:2s06t9g0]Super PI < dwa razy bo mi się wynik drugi nie załadował.. choć i tak cud że udało mi się go uzyskać..

Link to post
Share on other sites

Bylo napisane ze USB7 bylo ostatnim USB ze sponsoringiem Intela. Mam nadzieje ze znajdzie sie kolejny sponsor ;)

Mam nadzieje ze 8. edycja USB bedzie mogla miec miejsce, oraz ze bedzie dopiero jak wroce z Niemiec, tj. 5 wrzesnia zebym mogl zaktualizowac benchmarki, porobic jakies fotki mojej budy itd itp :D

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...