Skocz do zawartości

Ulepszamy sprzęt benchmarkowców - siódma edycja


Recommended Posts

Nie wpadłem na to, żeby wejść na benchmarkowy kanał YT :co: Ja tam podzespoły znałem już 100 lat temu, ale... filmik i tak przyjemny. W końcu płyta z chłodzeniem i pamięciami była składana poza obudową ;) Wcześniej się chłopaki męczyli w środku. Klaps na końcu też konkret :P

Link to post
Share on other sites

Edytujemy posty zeby zatrzec slady ?? ostatnio tak zrobilem i nikt sie nie zloscil, ale w sumie to TS wina ze filmik juz jest :/

Znowu moja wina? Co tym razem? :wariat:

Bylo :menda: wiec nalezy to traktowac z przymruzeniem oka.

Jedyna twoja wina to to ze filmik dalo sie znalezc przed publikacja artykulu ale podejrzewam ze nie da sie zego zrobic inaczej. Z ta edycja to chodzilo mi o to zeby wazne info nie wyciaklo do zbyt duzej ilosci osob.

 

@_nick_

gratuluje jeszcze raz, nalezalo ci sie za wklad w rozwoj benchmarka,

 

P.S. Jak teraz wyglada glosnosc kompa ? Bo chyba potrzebujesz nowa obudowe i ciut mocniejszy zasilacz.

 

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

z budą zobaczę jakie temperatury będą, a z zasilaczem to sam nie wiem - bez OC spokojnie da radę, a z OC będzie obciążony nawet w 95-100%, więc póki co to OC zrobię tylko dla sportu.

 

A z głośnością to zobaczę, bo kompa jeszcze nie mam.

Link to post
Share on other sites

zasilatorek bedzie wystawiony na niezla probe. ale zawsze to okazja to zbadania ustrojstwa. moze jakis tescik jak sobie radzi z naprawde sporym obciazeniem, napiecia, spadki napiec, itp. rozwialo moze by to pare opini co do zapotrzebowania na prad jednostek i7.

 

gratki fajnego sprzeciora.

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...