Skocz do zawartości

Pralko-suszarka


Recommended Posts

Tylko się nie śmiejcie :rotfl:

 

ktoś ma ? bo opinie w sieci są podzielone jedni piszą, że lipa inny, że ertocio-fantastico.

 

Będę robił mały remont i stara pralka nie pasuje mi do koncepcji wymiarami wiec muszę zmienić.

 

konkretnie ten model:

https://www.mediaexpert.pl/pralko-suszarki/pralko-suszarka-candy-gvsw-485twc-z-funkcja-pary,id-1162338?fbclid=IwAR0tzXGIp6NvurLHS2ewpZ8CrCfP4yORaMvigKQAlNXThHJEfQBAJWKXMKE

 

te komcie pod spodem fejkiem na kilometr biją.. wiec wole zapytać Was.

Link to post
Share on other sites

Pralko-suszarka to slaby wybor. Lepiej kupic osobno pralke i postawic na nia suszarke w słupku.

 

Pralko-suszarka ma grzalke ktora pobiera duzo pradu, temperatura grzalki dochodzi do 110c i do chlodzenia tego ukladu uzywa wody, nawet do 20litrow na jeden cykl suszenia. Poza tym mocno gniecie ubrania i przez wysoka temperature suszenia rowniez niszczy.

 

Suszarka jako jedno urzadzenie ma pompe ciepla ktora jest delikatniejsza dla ubran. Do chlodzenia ukladu uzywa powietrza, zużywa nawet o polowe mniej pradu niz grzalka.

A co najwazniejsze nie gniecie ubran. Jesli wyciagniemy ubranie z bebna zaraz po skonczonym cyklu, to mozemy je zalozyc na siebie albo poskladac i do szafy wrzucic

 

Z reguly suszarki sa pełno gabarytowe 60x60 ale z Beko dostaniemy mniejsze, okolo 54cm glebokosci. Kosztuja okolo 2000zl

 

 

Ps. Co do urzadzenia z linku to unikaj tej firmy jak ognia. Jak już chcesz pralko-suszarke to proponuje taka opcje https://mediamarkt.pl/agd/pralko-suszarka-lg-f4j6tg0w

Edytowane przez pawelox01
Link to post
Share on other sites

Sam ostatnio rozważałem pralkosuszarkę, ale stwierdziłem, że mam gdzie suszyć ubrania i odpuściłem. Minusy to niszczenie ubrań i wyższe rachunki które i tam mam bardzo wysokie już. Przy pralce szukałem takiej co ma łatwo wymienne łożyska, u mnie tak co 3 lata zmieniam średnio.

Link to post
Share on other sites

Dziękuję wszystkim za  feedback,

Zaczerpnąłem w między czasie również informacji od znajomych i również są niepochlebne - twierdzą że lepiej zainwestować w porządną pralkę z 1400obr. wirowania - pranie ponoć prawie suche. Ci którzy mają pralko-suszarkę twierdzą, że suszyli pranie może 2-3 razy dali sobie spokój.  Wszystko jasne.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...