Skocz do zawartości

Problem z aktualizacją


Recommended Posts

Witam

Od dłuższego czasu borykam się z problemem, którego nie moge naprawić, chodzi o aktualizacje sterowników do mojej karty graficzny nvidia 820M. Od jakiegoś roku mam wersje sterownika 368.65, która jest z przed 3 lat przez co moja karta nie daje takiej wydajności w grach jak powinna. Format nic nie pomógł, usuwanie i instalowanie sterowników na nowo również. (Wersja systemu to win 10 64bit)

Z góry dziękuje za pomoc i pozdrawiam poniżej przesyłam link z screen-shotem

http://wrzuc.se/i/5ca0f4fa0c51b

Link to post
Share on other sites

@SzQudlar

 

jakiej wydajności oczekujesz od tej karty opartej na rdzeniu Fermi z 96 Core. Najnowszych sterowników już i tak nie zainstalujesz bo fermi jest już w legacy dla nvidii.

 

Problem z zainstalowaniem innych sterowników niż masz może być związany z jakimś unikalnym PIDem tej kart która masz w lapku i może działać tylko sterownik odpowiednio zmodyfikowany przez producenta. Co to masz za sprzęt ?

Link to post
Share on other sites

To jest chyba model 3542 a nie 3452 :)

 

Dell wydał tylko startowy sterownik do tego modelu 10.18.13.5324,A00 30 lip 201514:39:10. Trzeba by sprawdzić identyfikator urządzenia i po tym szukać czy nowsze sterowniki to wspierają. Ale nie licz na to że nawet jak byś zainstalował wersje 4XX.XX to wydajność wzrośnie dwukrotnie bo nie wzrośnie, fermi to jest już prehistoria.

Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

Wybaczcie że odkopuje ale dopiero teraz temat zauważyłem, mam tą samą kartę graficzną tyle że w Lenovo G710 w konfiguracji z i3 4100m, intel hd 4600 + GeForce 820M 2gb i Windows 8.1. Obecnie mam wersję 361.91, najnowszą jaką mogę zainstalować to bodajże 388, mimo iż strona nVidii pokazuje że nadal wspiera tą grafikę i obecna wersja to 425.31. Więc podejrzewam że to błąd ze strony nVidii i nie wspiera już tej serii kart.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...