Skocz do zawartości

Pierwsza gra w którą zagraliście i na jakim sprzęcie ?


Gość effendi360

Recommended Posts

3 gry miałem

 

 

1-sza to była instalowana w windows xp albo 2000 byłeś takim królikiem i skakałeś chodziłeś w prawo i lewo i zabijaleś z broni innych. (Madzia89 wiem, że to nagrywała)

2-ga gra to Quake, wersja? 2 najprawdopodobnej

3-cia gra i zarazem najfajniejsza to chodziło się takim "kogutem" z dziobem i skakało zabijało innych podobna gra do kangurka kao ale to inna gra. Nawet plakat z tej gry miałem.

Link to post
Share on other sites

Pierwsza gra w życiu: karty :D

Pierwsza gra elektroniczna: Tetris na Brick Games

Pierwsza gra konsolowa: Tank na Pegasus'a

Pierwsza gra na PC: Prince of Persia - jak mnie to wk....

Pierwsza gra na własnym PC: Deluxe Ski Jump 2

1-sza to była instalowana w windows xp albo 2000 byłeś takim królikiem i skakałeś chodziłeś w prawo i lewo i zabijaleś z broni innych. (Madzia89 wiem, że to nagrywała)

Jazz Jackrabbit :D ?
Link to post
Share on other sites
  • 4 tygodnie później...
  • 4 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...

Mario - Pegazus. Gdy byłem brzdącem pamiętam, że kolega miał konsole ze związku radzieckiego w kolorze czarnym - wielkość playstation 3 slim. Na konsoli była na stałe jedna gra - symulator myśliwca z kabiny. Konsola podłączana do telewizora... Nigdy później tego nie widziałem, ani na żywo ani na internecie. Jak ktoś miał ową zabawkę z chęcią poznam nazwę. 

Link to post
Share on other sites
  • 3 miesiące temu...

To pozostaje pograć w pierwszego prehistoryka :) W tamtych latach grafika uchodziła za wyśmienitą.

 

http://www.appgefahren.de/wp-content/uploads/2013/07/Prehistorik-Man-300x169.jpg


Co do tematu to pierwszą grą w którą się dłużej zagrywałem był River Raid na podróbie Atari 2600.

 

http://defendthemonkey.com/images/systems/atari2600.jpg  http://tv-games.ru/images/5200/i/r/River_Raid_US_2.png

Edytowane przez Fenio
Link to post
Share on other sites
  • 4 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Nie pamiętam tytułu pierwszej gry, wiem, że grałem u wujka na Amidze 500. Chodziło się ludzikiem i strzelało z różnych broni do balonów, które rozpadały się na mniejsze. Później sam miałem Amigę 600 i pogrywałem w Desert Strike, Cannon Fodder, Turricana, Mortal Kombat, Golden Axe. Ależ to były czasy...

Link to post
Share on other sites

Jedną z pierwszych gier na pc w jaką graliśmy był Unreal.Po latach spędzonych na grach telewizyjnych i pegazusach to był szok, a jako że nie wiedzieliśmy że istnieje coś takiego, jak zapis stanu gry pierwszą misję przechodziliśmy chyba z tydzień:)

Link to post
Share on other sites

Moja pierwsza gra, to chyba "Zorro" na Commodore 64. Generalnie miałem ich sporo w tym czasie, ale ta najbardziej utkwiła mi w pamięci, to pewnie przez tę muzykę.  :D

 

Edytowane przez Amok2
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...