Skocz do zawartości

Reinstalacja systemu a klucz


Idź do rozwiązania Problem ogarnięty przez jarrino,

Recommended Posts

Witam-mam oryginalnego Win7 ,gdy była okazja na gratisową przesiadkę to przesiadłem się na Win 10 aktualizując system do nowszej wersji. Teraz zrobiłem sobie na wszelki wypadek dysk instalacyjny na pendrive korzystając z Media Creation Tool a pytanie jest takie-czy w wypadku konieczności reinstalacji systemu mam wpisać klucz z siódemki ? No bo operacja pt instalujemy siódemkę i od razu aktualizujemy do dziesiątki nie wchodzi w grę bo teraz to se plati pane...

Link to post
Share on other sites
  • Rozwiązanie

Według mojego i kilku innych użytkowników , nic nie musisz wpisywać. Serial aktywacyjny jest już w twoim komputerze i jedynie przy zmianie płyty głównej, możesz mieć problemy, które można czasem obejść przez aktywację telefoniczną.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Instalujesz windowsa 10 i podczas instalacji wprowadzasz klucz windowsa 7 przy założeniu, że rzeczywiście zaktualizowałeś za free do windowsa 10

 

Jeśli nie zmieniłeś płyty głównej to bez problemu po instalacji system aktywuje się automatycznie 

Edytowane przez Melman1980
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Nie będzie żadnych problemów przy zmianie sprzętu po prostu nie podajesz klucza na etapie instalacji ( klikasz nie posiadam klucza) instalujesz os , aklucz podajesz przy aktywacji systemu.

 

I wszystko ładnie przechodzi automatycznie.

Robiłem tak na swoim sprzęcie i kumpel robił to samo ze swoim W7 bez problemu jego klucz aktywowałem w10.

 

Oczywiście W7 musi być oryginalny bez znaczenia czy OEM czy box.

 

MS niby zakończył możliwość aktualizacji W7 do w10 ale jak widać dalej da się to zrobić posiadając oryginał.

 

Edytowane przez raiders
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...