Skocz do zawartości

Chlodzenie dla i5-4670K


Recommended Posts

Rozwiń myśl:  "padlo mi moje chlodzenie (Scythe Mugen 4)"

Rozszczelniły się ciepłowody ? Czy wentylator się zatrzymał/zatarł ? Chyba że miałeś na myśli "updało" :menda:

Edytowane przez Gatsu
Link to post
Share on other sites

Upadło mi na podłogę (drewniane ręce) no i się "trochę" wygieło, chłodzenia już nie mam także nie ma co próbować reanimować. Co do Fortis'a to mieszkam w Niemczech i znalazłem tylko coś takiego.

Myślałem nad BQ Pure Rock.

 

Wie ktoś jak wyłączyć podpis Tapatalk'a? ;-;

202fc961e9be82f148a12b1a5950aba8.jpg

Edytowane przez grvx59
Link to post
Share on other sites

Jakiekolwiek byś nie wziął w tej cenie (do 150pln) to i tak będzie dobre. Chyba, że zamierzasz podkręcać tą i5 to polecam wtedy ( https://www.morele.net/chlodzenie-cpu-thermalright-macho-120-rev-a-tr145-621401/ ). Ja tą i5 mam podkręconą na 4,5ghz przy napięciu 1.350V, procek po skalpowaniu, nałożony ciekły metal i temperatury pod obciążeniem max 60/65C a w spoczynku jak na zdjęciu poniżej :) 

08xIAnY.png

Edytowane przez Quarantino
Link to post
Share on other sites

Upadło na podłogę i co? Jeśli dałoby radę zamontować na płycie, to powinno działać. Za 30 Euro, to mogłoby być chłodzenie od Be Quiet, bodajże Pure Rock. Poza tym, daj może zdjęcie. Ocenimy, czy rzeczywiście tak źle z tym Mugenem jest, aby nie mógł pracować w PC.

Link to post
Share on other sites

Nie chcę być nie miły ale pisałem powyżej że tego chłodzenia już nie mam.Dzięki za odpowiedź, podkręcać nie mam zamiaru bo na razie nie gram w jakieś wymagające gry a za rok idę i tak do pracy także na nową maszynę się uzbiera.Co do tematu na oku mam na razie Fortis'a 3 (Nie jestem pewien czy V1 czy V2/zdjęcie powyżej) Oraz BQ Pure Rock, przejżę jeszcze geizhals w kategorii chłodzeń i podeśle wam co wpadnie mi w oko.Ale ten tapatalk się buguje :o

Kupować Fortisa czy Pure Rock?Sent from my SM-A520F using Tapatalk

Edytowane przez grvx59
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...