Skocz do zawartości

Karta graficzną problemem obrazu?


Recommended Posts

Miałem tak samo z GTX 660 i problemem była pasta na karcie. Była tak stara ze jak otworzyłem ją i wyjąłem radiator to się rozkruszyla mi na biurku:). Wymienilem i działa bez zarzutu

Edytowane przez kubox02x
Link to post
Share on other sites

Patrzyłem w biosie i znalazłem tylko do zintegrowanej  opcje. mogłem zmienić PEG i coś tam na i/e (:P) i ustawić max gen 2 , gdy ustawiłem gen 2 komputer gasł jak ładował się windows 10. Niestety nie posiadma pasty termoprzewodzącej żeby sprawdzić czy to ona jest problemem, spróbuje podłączyc u znajomych kartę graficzną i tyle a na razie .

 

Znajdź i ustaw w biosie  initialize graphic first na PEG albo PIC-E zależy co tam masz. Oraz PCI-E gen na Gen3. Miałem dokładnie to samo na GTX770 i podobnej płycie.

 

 

Miałeś taki sam problem? Ale gdy podłaczałeś nową płytę główną czy   jak? bo ja na starej która już jest kaput działała karta graficzna. Jedynie co zrobiłeś to pobawiłeś się w opcjach? Ja mam eufi od msi i 1-wszy raz się z nim spotykam i nie ogarniam gdzie co jest. Ale jak wyżej napisałem znalazłem tylko do zintegrowanej a nie mam podłączonej karty graficznej nawet. Bo nawet bios nie chce się pokazać i pokazuje brak sygnału.
Link to post
Share on other sites

A bios zaktualizowałeś? Często jest to kwestia Biosu. Oraz jeszcze powiedz jak masz podpięte zasilanie i jaki zasilacz bo GTX770 potrzebuje dwie wtyczki 8pin + 6pin i dość mocnego zasilacza. Na mojej karcie są diody święcące na czerwono jak jest źle albo nie podpięte zasilanie i na zielono jak jest OK

Edytowane przez kombajn
Link to post
Share on other sites

Jak na starej płycie ci karta działała to są dwie opcje jak siadła ci ta stara płyta główna to poszło jakieś przepięcie na kartę graficzną i ja też upaliło albo karta jest sprawna i po updacie biosu zacznie działać. Teraz mam tego GTX770 na płycie głównej na której działa tylko z najnowszym biosem a ze starszym biosie grafika nie rusza. To że masz tam tylko opcje PCIE GEN 2 wskazuje na to że bios jest do aktualizacji powinno być GEN3:

https://zapodaj.net/7641e0e0000a4.jpg.html

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...