Skocz do zawartości

Posypał mi się windows10


Recommended Posts

Witam, niedawno win10 chciał się zaktualizować, przesunąłem aktualizacje na dziś. Jednak aktualizacja nie przebiegła pomyślnie. Wystąpił błąd nvlddmkm.sys. Poszukałem na internecie problemu i próbowałem go rozwiązać ale nie dało się. Błąd cały czas się pojawiał. Postanowiłem więc zrobić format i to był błąd. System nie zainstalował się do końca i cały czas występuje błąd widoczny na zdjęciu. Cały czas to samo. Załatwiłem win7 na zbootwanym pendrive przy pomocy rufusa i ustawiłem w biosie żeby czytał pendrive jako pierwszy jednak nadal występuje ten sam problem co wcześniej. Jedynie co przychodzi mi do głowy to restart baterii bios. Laptop-toshiba satellite l50 a 1aek

Proszę o pomoc.1478159522d15e39e4279aa2ebfdf1e7.jpg

 

Wysłane z mojego Moto G (5S) Plus przy użyciu Tapatalka

 

Edytowane przez ezio2322
Link to post
Share on other sites
Możesz opisać po kolei swoje poczynania np. z jakiego poziomu robiłeś ten format.
No to tak.

Po nieudanych próbach naprawy tej błędu nvlddmkm.sys po restarcie laptopa wybrałem uruchamianie zaawansowane. Potem wybrałem resetuj ustawienia do stanu początkowego zaznaczając żeby usunął wszystkie dane z dysku. Następnie podczas instalacji oczywiście jak to bywa pojawił się niebieski ekran i pisało że podczas instalacji komputer parę razy się zrestartuje no i pojawilo się to na zdjęciu

 

Wysłane z mojego Moto G (5S) Plus przy użyciu Tapatalka

 

 

Link to post
Share on other sites

Która to już jest aktualizacja Windows 10 na tym laptopie? Jeżeli była już aktualizowana jakaś nowsza wersja to podczas takiej aktualizacji miałeś ostrzeżenie, że po dokonaniu aktualizacji nie będzie możliwości przywrócenia systemu do stanu początkowego. W obecnej sytuacji pozostaje tylko instalacja Windows 10 na czysto z rzeczywistym formatem partycji czy dysku systemowego. Jakie kroki wykonujesz przy próbie instalacji Windows 7? 

Link to post
Share on other sites
Która to już jest aktualizacja Windows 10 na tym laptopie? Jeżeli była już aktualizowana jakaś nowsza wersja to podczas takiej aktualizacji miałeś ostrzeżenie, że po dokonaniu aktualizacji nie będzie możliwości przywrócenia systemu do stanu początkowego. W obecnej sytuacji pozostaje tylko instalacja Windows 10 na czysto z rzeczywistym formatem partycji czy dysku systemowego. Jakie kroki wykonujesz przy próbie instalacji Windows 7?
Już udało mi się zainstalować 7. Musiałem tylko jedna rzecz w biosie zmienic. Dziękuję za poświęcenie czasu.

 

Wysłane z mojego Moto G (5S) Plus przy użyciu Tapatalka

 

 

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...