Skocz do zawartości

Samsung leci w ciula z serwisem


Recommended Posts

Witam,

 

moja znajomakupiła sobie jakiś czas temu nowego Samsung J ileś tam (myślę że to nie ma znaczenia). Po kilku miesiącach rozlał jej sie ekran dosłownie na jej oczach leżąc na biurku. Wysłała telefon na gwarancje z wadą produkcyjną i jej odesłali że to uszkodzenie mechaniczne i tego nie zrobią. Więc nie poddając się wysłała na rękojmie i znów jej odesłałi mówiąc że są jakieś dwa pęknięcia wewnętrzne. Telefon był zadbany, nie miał nawet jedej ryski, a oni po 3tyg w serwisie uznali że ma dwa połamane elementy.

Coś mozna z tym zrobić? Czy da się wywalczyć wymianę?

Z góry dzięki za pomoc, pozdrawiam i życzę wesołych świąt :)

Link to post
Share on other sites

Różnie to bywa więc przed odesłanie trzeba robić dokumentację foto. Spotkałem się z przypadkiem gdy telefon pojechał z padniętą płytą, a wrócił z odmową i uszkodzona obudowa (akurat nie Samsung), że niby wina uszkodzenia mechanicznego. Na szczęście kobitka sprytna podparła się foto, że jak wysyłała uszkodzeń nie było i podkulili ogon.

 

Edytowane przez anemus
Link to post
Share on other sites

Opisz sprawę na fb...niech ludzie wiedzą że to jednak szajsung.

W moim iphone 6s strasznie zmarniała bateria.Po 25 misiącach użytkowania (ponad 2 lata) oddałem do serwisu apple jako reklamacja.Baterię wymienili na nową i podziękowali że skorzystałem i ch serwisu.

Link to post
Share on other sites

Wszyscy ogólnie macie rację. Jest jedno małe ale. Czy tej twojej znajomej,przez czas użytkowania naprawdę się nic nie przydarzyło ?

Mnie wczoraj nowy smartfon spadł ze stołu na podłogę. Tak się stało,że upadł płasko i nic,absolutnie nic na nim nie widać,że upadł . Sprawdziłem i działa,ale czy tam wewnątrz coś się nie osłabiło,uszkodziło i może wyjdzie za jakiś czas ? Nie wiem. Oczywiście uważam,że źle postępują z klientami ale klienci też święci nie są...:)

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...