Skocz do zawartości

Dysk Ssd - Zawieszanie komputera


Recommended Posts

Witam

 

 

Po podpięciu dysku w nowej obudowie mam pewien problem, gdy dotkne leciutko komputera to wszystko sie zacina tak jakby wszystko zostało odłączone ale ekran ekran jest zapalony i nic mi nie pozostaje jak reset komputera, czasami nie wykrywa dysku to przestawiam raz na Ide raz na Ahci az w jakimś momencie załapie. wczoraj nawet jak grałem to po chwili wszystko sie zacięło i komputer się zresetował i oczywiście dysku nie wykrywał. Raz jest dobrze a raz nie ;/

 

Mój dysk to:

SANDISK PLUS 240GB 2,5" (SDSSDA240GG25)

 

Zdjęcie podłączonego dysku do Sata 3:

https://s26.postimg.org/40xvw50p5/SSD2.jpg

 
 
Zdjęcie ustawien w Biosie:
Edytowane przez XissD
Link to post
Share on other sites

Dysk mam solidnie przykręcony, no chodzi mi że przesunę komputer kawałek dalej, a wczoraj jak grałem to nagle sie zacieło bez ruszenia komputera, bios dobrze ustawiony?

 

 

Intel Core i5-2500K /3.3GHz, 6MB, LGA 1155, BOX/
AsRock P67 Extreme4 B3 /intel P67/
GoodRam 8GB (4x2GB) 1600MHz CL9 Play
Gigabyte GeForce GTX 1070 8GB GDDR
Samsung 1 TB 7200rpm 32MB cache SATA-II F3
Liteon iHAS224 SATA LightScribe (black)
XFX Core 550W 120mm 80+ SLI PSU
Chłodzenie CPU SilentiumPC Grandis 2 XE1436
SSD 240GB 
Edytowane przez XissD
Link to post
Share on other sites

Bios nie aktualizowałem, no i przed chwilą sie wyłączył i juz sie nie chciał włączyc a dokładniej wlączał sie i po 3 sekundach wylaczal nawet plyta glowna sie nie pokazywala na ekranie, odlaczylem dysk ssd i dalej to samo no to odlaczylem kable od plyty glownej i podłączyłem wszystko  i sie odpalił  ale no nie wiem czemu tak sie dzieje.

Edytowane przez XissD
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...