Skocz do zawartości

Ulepszamy sprzęt benchmarkowców, szósta edycja


Recommended Posts

No ja zrobiłem tylko 4/5 i oddałem głosy na Tomka S. (który o tym został poinformowany przeze mnie ;) ) :) Ciekawiło mnie czy przejdą weryfikację... :P ale jakoś starannie się nie maskowałem :]

 

EDIT:

Prawie grynkowski ze mnie :D:]

 

Nikt mnie nie wyzwie? :P;)

Link to post
Share on other sites

Nie jest bardzo źle z tobą nowy kandydacie mm251, niezłe zdjęcie.

O mały włos musiałbyś mi zwracać za klawiaturę ;) (spójrz strona 5 na końcu mój pierwszy post w tym temacie), ale dopatrzyłem się intrygujących informacji w twoim profilu.

 

Mógłbyś rozwinąć do czego używasz: "Photoshop Lightroom, AutoCad, Matlab, Mathcad... i inne..." ?

 

Ale poza tym skoro pracujesz to pewnie możesz zarobić na swój nowy sprzęt.

Tutaj większe szanse mają "pokrzywdzeni" przez los ;).

Link to post
Share on other sites

Fanie by było jakby była podana lista więcej niż TOP3, np. TOP10, albo chociaż TOP5 :]

 

Dobrze wiedzieć kto był w czołówce i jakie ma "poparcie".

Zgadzam się ;) wtedy byłoby jaśniej na kogo głosować bo potem znowu będzie tylko 2 userów z szansami a każdy musi mieć równe :P i również się zgadzam że będziemy wiedzieć kto ma jakie poparcie i w przyszłości ten user będzie wiedział że dalej musi się starać o nie walczyć ;)

Link to post
Share on other sites

JA PROPONUJE WZIĄŚĆ TE PC-TY KTÓRE KOSZTUJĄ PONAD 3000PLN. WSADZIĆ W NIE I7 I RESZTE BADZIEWNYCH CZĘSĆI TAK ŻEBY SIE TYLKO WŁĄCZYŁ BO JAKIM PRAWEM TAK SOBIE TU SPAMUJĄ HOMISY Z SUPER SPRZĘTEM A ŻADNEGO KANDYDATA NIE MA CO TO MA ;) ZNACZYĆ ;)

 

POZDROWEINIA

:]

WTF??
Link to post
Share on other sites

@Darius

chyba za mało wiesz jeszcze na temat USB, żeby się wypowiadać

wnioskuję po Twoim poście że raczej się zbyt dokładnie z tematem nie zaznajomiłeś

 

proponuję temat debaty skończyć, zanim się jeszcze zaczął

pozdrawiam

 

EDIT:

@Darodaredevil

mimo, że proponuję zakończenie tematu przed jego rozpoczęciem to przyłączam się do pytania, ale jednak apeluję, aby nie podejmować tej debaty aby nie robić offtopu

Link to post
Share on other sites

JA PROPONUJE WZIĄŚĆ TE PC-TY KTÓRE KOSZTUJĄ PONAD 3000PLN. WSADZIĆ W NIE I7 I RESZTE BADZIEWNYCH CZĘSĆI TAK ŻEBY SIE TYLKO WŁĄCZYŁ BO JAKIM PRAWEM TAK SOBIE TU SPAMUJĄ HOMISY Z SUPER SPRZĘTEM A ŻADNEGO KANDYDATA NIE MA CO TO MA ;) ZNACZYĆ :P

 

POZDROWEINIA

:]

WTF??

też się zastanawiam o co mu chodzi :]

niektórzy nie umieją sprecyzować wypowiedzi ;)

Link to post
Share on other sites

Oki zeratul :) jak myślicie, kiedy zostaną ogłoszone wyniki?? Redakcja uwinie się do piątku?

Oby...bo jak nie to będe chodził spięty jak kot z zatwardzeniem ;)

 

nie lubię kotów :]

 

hehe nie no miejmy nadzieję że wyrobią się do piątku z obliczeniem tych głosów bo jak nie to przez weekend złote jajko zniosę ;/ ...

:D

w zasadzie kupił bym sobie wtedy nowy komputer x ;):]:P

Link to post
Share on other sites

hehe nie no miejmy nadzieję że wyrobią się do piątku z obliczeniem tych głosów bo jak nie to przez weekend złote jajko zniosę ;/ ... w zasadzie kupił bym sobie wtedy nowy komputer x

Pewnie by ci jeszcze starczylo na sponsoring nastepnych 50 edycji USB (jajko klasy L to okolo 34k Euro). Tylko pytanie czym trzeba cie karmic zeby uzyskac taki rezultat ?

 

Cos malo glosow w tej edycji, ostatnio pierwsza trojka razem miala ponad 220.

Link to post
Share on other sites

Nawet zakladajac ze grynkowski zalatwil sobie wszystkie 95 klosow to nie mozemy zapomniec ze byli tez inni kandydaci i pewnie po kilka glosow dostali.

Spodziewalem sie wiekszego zainteresowania obecna edycja, szczegolnie dzieki banerom i rankingowi punktowemu na glownej stronie.

 

Ale to nic niedlugo zobaczymy kto wygral, moze znowu wszyscy beda zaskoczeni jakims runiem/czy innym §$%&"%& ??

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...