Skocz do zawartości

Ulepszamy sprzęt benchmarkowców, szósta edycja


Recommended Posts

Od piłki staram się nie spamować (ekologia nie była spamem bo były to raczej chciane wiadomości ... offtopem i owszem :) - a spam z definicji jest niechcianą wiadomością) ... chociaż nie powiem, że nie myślę nad następna edycją spampostu :o ale to jeszcze długo nie nastąpi bo nie mam czasu na przyjemności :P

Link to post
Share on other sites

To i ja spróbuję szczęścia, a co! :)

 

Moją konfigurację możecie zobaczyć tu.

Wiem, że mam nikłe szanse, bo się za bardzo nie udzielam - tylko 2 recki, 0 newsów, ale przydałby mi się mocniejszy procesor i więcej RAM-u do tworzenia bardziej zaawansowanych animacji w krótszym czasie.

Jak na razie potrafię zrobić takie coś (w sumie ok. 30h pracy):

 

Pozdrawiam i liczę na Wasze głosy 8-)

Link to post
Share on other sites

firespace760 - czemu ? A bo ma chlopak punkty, a i kompa wcale tak łatwo nie bedzie ulepszyc za 2000 kola ( tak zeby byla znaczny wzrost wydajnosci widoczny :) )

 

a temu ze w porownaniu do ciebie firespace ma wielki wklad w strone.

wiec ...... cicho badz

 

ps. a moze ty chcesz wygrac|?

Link to post
Share on other sites

To i ja spróbuję szczęścia, a co! :)

 

Moją konfigurację możecie zobaczyć tu.

Wiem, że mam nikłe szanse, bo się za bardzo nie udzielam - tylko 2 recki, 0 newsów, ale przydałby mi się mocniejszy procesor i więcej RAM-u do tworzenia bardziej zaawansowanych animacji w krótszym czasie.

Jak na razie potrafię zrobić takie coś (w sumie ok. 30h pracy):

 

Pozdrawiam i liczę na Wasze głosy 8-)

 

dobre , Szacunek

Link to post
Share on other sites

Witam wszystkich. Kandydatem do VI edycji "ulepszamy sprzęt benchmarkowców" jest firespace760

 

http://www.benchmark.pl/uzytkownik/fire ... 10317.html

 

Najaktywniejszy benchmarkowiec w serwisie. Zajmuje się głównie pisaniem newsów i posiada z tego tytułu status zaawansowany, ma on prawie 1300 punktów. Z resztą co ja będę pisał, wszyscy go doskonale znacie :)

 

Zapraszam do głosowania na firespace760

 

pozdro

Link to post
Share on other sites

firespace760 wygrał głosowanie po dogrywce i zagłosuję na niego, głosujcie na niego i wy!

 

Jest bardzo aktywny, ma najwięcej newsów, modernizacja będzie dla niego nagrodą za trud jaki tutaj wkłada.

 

 

Jeszcze raz: Głosujecie na firespace760

Link to post
Share on other sites

@firespace760

no to w takim razie przy ewentualnej wygranej możesz nie zmieniać grafy, bo masz ją całkiem nie najgorszą (do pisana newsów chyba starcza :) , a jak patrzę na Twój profil to chyba nic innego nie robisz :P )

mój głos z racji przynależności do formacji G.R.U.P.E. oczywiście również na Ciebie

 

zachęcam wszystkich pozostałych niezdecydowanych użytkowników do głosowania na firespace760

najaktywniejsza osoba na benchmarku zasługuje na upgrade najbardziej

apeluję do osób, które chciały jakimś dziwnym trafem zagłosować na mnie: zagłosujcie na firespace760, gdyż głosując na mnie marnujecie swój głos (ja na pewno nie wygram)

pozdrawiam i jeszcze raz zachęcam wszystkich do oddania głosu na firespace760

pozdrawiam

 

EDIT:

w jakim województwie mieszkasz firespace760 :o

bo niecałe 50km od mojej jest Aleksandrów i tak się zastanawiam czy jest to zbieżność nazw miejscowości

Link to post
Share on other sites

no @firespace760 mamy nadzieje że jak Twój sprzęt zostanie ulepszony to napiszesz jakąś recenzje bo wiemy że potrafisz to dobrze robić :)

...ałkiem nie najgorszą (do pisana newsów chyba starcza , a jak patrzę na Twój profil to chyba nic innego nie robisz )...

może mając takiego potwora zacznie grać w najnowsze tytuły i złapie bakcyla

 

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

@michalinio22

złapie bakcyla, przestanie pisać newsy, odbiorą mu status zaawansowanego i więcej się po modernizacji nie zaloguje na profil bo postanowi zostać pro-gamerem :)

oczywiście mam nadzieję, że się tak nie stanie, szkoda byłoby stracić takiego "newsmana"

może to zabrzmi nie miło, ale jeszcze nie przesądzajmy, pewien użytkownik prowadzi solidną kampanię reklamową też aktywnej osoby, więc może być konkurencja

ja jednak polecam głosować na firespace760

@firespace760

czyli jednak zbieżność nazw

pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

zeratul

Re: Ulepszamy sprzęt benchmarkowców, szósta edycja

@michalinio22

złapie bakcyla, przestanie pisać newsy, odbiorą mu status zaawansowanego i więcej się po modernizacji nie zaloguje na profil bo postanowi zostać pro-gamerem

oczywiście mam nadzieję, że się tak nie stanie, szkoda byłoby stracić takiego "newsmana"

też mam taką nadzieje to była tylko taka hipoteza, chociaż jest jeszcze jeden newsman pan Andrzej ale sam nie dałby rady pisać tyle newsów więc @firespace760 jesteś nam cały czas potrzebny :o >>jeśli chodzi o solidną kampanię reklamową pewnego użytkownika to moim zdaniem już dawno przerodziła się ona w propagandę jeśli nie w spam :) ponieważ zazwyczaj posty tej osoby zajmowały 1/3 strony forum
Link to post
Share on other sites

To i ja spróbuję szczęścia, a co! :o

 

Moją konfigurację możecie zobaczyć tu.

Wiem, że mam nikłe szanse, bo się za bardzo nie udzielam - tylko 2 recki, 0 newsów, ale przydałby mi się mocniejszy procesor i więcej RAM-u do tworzenia bardziej zaawansowanych animacji w krótszym czasie.

Jak na razie potrafię zrobić takie coś (w sumie ok. 30h pracy):

 

Pozdrawiam i liczę na Wasze głosy 8-)

Kurde, muszę przyznać że to jest na prawdę niezłe :)

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...