Skocz do zawartości

Gigabyte GTS450 1GB i Phenom II 555


Recommended Posts

A co ma zrobić? Otworzyć obudowę i sobie wyjść? Jasne, że pójdzie.

 

Ale ja mam małą radę. W zależności ile musisz zapłacić - nie kupuj wersji 1GB. Za dużo mniej możesz kupić 512Mb, która ma identyczną wydajność.

Link to post
Share on other sites

Gdzies czytalem ze moj procesor moze byc nie wystarczajacy do tej karty

W życiu większej bzdury nie słyszałem. Aż żal słuchać. Gdzie to słyszałeś?

 

Co do pamięci to nie zawracaj sobie tym głowy

Chociaż ponoć GeForcy kiepsko działają z procesorami X2.

W sumie to udowodniono w testach. Sterowniki Nv nie najlepiej się spisują przy dwój jajach. Choć oczywiście nie ma co wyolbrzymiać tego problemu.

Link to post
Share on other sites

Jabym się nie sugerował marką tylko jakością zastosowanego chłodzenia. Najlepiej poczytać testy konkretnego modelu, który cię interesuję pod względem wydajności chłodzenia, głośności (jeżeli to autorska konstrukcja) i wydajnosci 3d (jeżeli to wersja OC)

 

A jeżeli chodzi o samą markę Palit to firma jak firma. Nie odbiega w jakiś znaczący sposób od reszty.

W tej chwili na topie są Gigabyte i Msi ze względu na bardzo udane konstrukcje schładzaczy i dobre OC.

Link to post
Share on other sites

Nie kupuj wersji z pamięcią 1gb tak jak radzą koledzy i kup jak najtańsza cena max 350 zł więcej nie wydawaj nie opłaca się jesli chcesz koniecznie gts 450 ja bym wziął coś takiego http://allegro.onet.pl/geforce-gtx-460- ... 98660.html ale nie wiem czy jest sens, w każdym razie na gts 450 nie wydawaj wiecej jak 350 zł i nie kupuj wersji 1gb :sciana:

Link to post
Share on other sites

jak już chcesz wydać koniecznie 400 lub więcej złotych to kup lepiej radeona 5770 karta bardziej wydajna od gts 450 nie opłaca się dokładać poza tym masz 2 lata gwarancji firma palit i gainward sa jak najbardziej ok nie masz się co martwic jak chcesz się na siłę pozbyć kasy i żeby to miało jakiś sens to kup gtx 460

Link to post
Share on other sites

jak już chcesz wydać koniecznie 400 lub więcej złotych to kup lepiej radeona 5770 karta bardziej wydajna od gts 450 nie opłaca się dokładać poza tym masz 2 lata gwarancji firma palit i gainward sa jak najbardziej ok nie masz się co martwic jak chcesz się na siłę pozbyć kasy i żeby to miało jakiś sens to kup gtx 460

Popieram i przyłączam się :sciana:

Link to post
Share on other sites

GTX460 nie jest mi potrzebny , zapomnialem napisac najwazniejszego , nie jestem graczem , bede tylko obrabial zdjecia w prostych programach , aktualnie mam gigabyte ddr2 256MB 128bit,Czasami wlacze Lineage 2 , czyli taka GTS450 powinnam i starczyc, czyli do 350/380zł powinienem cos kupic?

Link to post
Share on other sites

Moze zle to napisalem , nie gram bo mam taka karte , jak bedzie GTS450 to juz moge w cos zagrac.

Moja jest juz naprawde za slaba , jak obrabiam zdjecia to program juz troche dluzej mysli zanim cos zmienie.Chce cos nowego - bo moja ma juz troche latek.

 

Czy takie cos mi wystarczy? http://sklep.sferis.pl/produkt/18306-as ... -4000.html

Link to post
Share on other sites

Hyhy musisz się zdecydować. Czyli jednak będziesz grał. To zostań przy 450 lub Radeonie 5750. Obie karty spełnią twoje oczekiwania bardziej niż dobrze.

Ja mam radeona 5750, który jest troszkę wolniejszy niż 450tka i jest to karta starczająca do większości nawet nowych produkcji. 5770 to byłby już rarytas dla ciebie :sciana:

Link to post
Share on other sites

To bierz GTX460 jest znacząco lepsza od wyzej wymienionych a już ver 768mb da Ci dobre wyniki w grach

Przerost formy nad treścią. Dla kogoś kto jest niedzielnym graczem i "czasem mógłby w coś zagrać"

Czyli Gigabyte GTS450 1GB odpada?

A jesli juz HD5770 to z jakiej firmy? w miare ciche chlodzenie zeby bylo.

Ja wysiadam. Czemu znowu "odpada"

 

Bierz tego 450 najlepiej 512 mb lub Radeona 5750 i będziesz zadowolony. Jak koniecznie chcesz wywalić kasę, to różnicę oddaj na dom dziecka :sciana:

 

 

Zresztą na pierwszej stronie masz

http://www.benchmark.pl/testy_i_recenzj ... -3641.html

 

 

Wszystko co musisz wiedzieć i zadecyduj sam.

Link to post
Share on other sites

No ja też jestem niedzielnym graczem co nie znaczy że nie mogę pograć w gry na przyzwoitej jakości.A karty graficznej nie ma co kupować słabszej czy okrojonej z pamięci VER , czasy się zmieniają wymagania idą w górę , teraz pogra na tej 450 w nowsze gry a za rok wyjdzie jakaś szałowa nowa produkcja która zrobi BUM na rynku i już może nie pograć , warto wziąść czasem trochę na wyrost aby raz zapłacić a mieć spokój np na 2-3 lata i spokojnie sobie grać.

Ja Mam GTX460 jakiej gry nie odpalę to pogram na max lub bd wysokich a po 2 takie coś przyda się jeśli mam pracować sobie w Photoshopie lub AutoCAD, i pogram na niej przynajmniej 2-3 lata a jak będzie słabo to pomyślę o SLI i też będzie super znów.

Link to post
Share on other sites

460 to chyba naprawde jak bedziesz mial nadmiar kasy na wydanie....

a jak tylko czasem Lineage odpalasz to to poleci na wszystkim,byle tylko procek mial w miare sensowne taktowanie..450 max co polecic mozna

btw.o Lineage akurat cos wiem,autorze..patrz podpis...hehe

Link to post
Share on other sites

:cry: no lubie czasami zasiasc przy L2 , ale moja karta jest juz naprawde slaba i chce wymienic, GTX460 odpada, nie mam narazie tyle kasy , a GTS450 mysle ze spokojnie mi wystarczy.

 

Po przesiadce z DDR2 256MB pamieci na GTS DDR5 1GB pamieci napewno ozywi moj komp :/

 

Co do L2 : grywam BD i Tyrkiem :sciana:

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...