Skocz do zawartości

Gigabyte GTS450 1GB i Phenom II 555


Recommended Posts

Co Wy macie z tą pamięcią? To już testy nawet nie docierają? :sciana:

A czasy się nie zmieniają, bo jak doskonale pamiętamy, dokładnie to samo działo się z 9800GT, GTS250 czy 4850 - 512 vs 1024. Wszystkie testy pokazywały to samo: jak różnica 20zł, to można dorzucić.

 

Tutaj za tego GB Cię nie winię, bo karta ma świetne chłodzenie i wygląda też niczego sobie :cry: No ale jednak 100zł się za to płaci.

 

Po przesiadce z DDR2 256MB pamieci na GTS DDR5 1GB pamieci napewno ozywi moj komp

Nie, Twój komputer ożywi układ GF106, a nie ilość i rodzaj pamięci jakiej on używa.
Link to post
Share on other sites

Co Wy macie z tą pamięcią? To już testy nawet nie docierają? :menda:

A czasy się nie zmieniają, bo jak doskonale pamiętamy, dokładnie to samo działo się z 9800GT, GTS250 czy 4850 - 512 vs 1024. Wszystkie testy pokazywały to samo: jak różnica 20zł, to można dorzucić.

 

Tutaj za tego GB Cię nie winię, bo karta ma świetne chłodzenie i wygląda też niczego sobie ;) No ale jednak 100zł się za to płaci.

 

Po przesiadce z DDR2 256MB pamieci na GTS DDR5 1GB pamieci napewno ozywi moj komp

Nie, Twój komputer ożywi układ GF106, a nie ilość i rodzaj pamięci jakiej on używa.

Stwierdzilem ze spokojnie wystarczy mi ten Gigabyte GTS450.

A czy ten GB ma układ GF106? ;) sorki za takie pytanie ale nie znam sie na tym.

Link to post
Share on other sites

Przestańcie koledze już mącić w głowie.

GTS450 będzie w sam raz dla niego.

dokładnie :-) zostanę przy gts450 :-) myślę ze będę zadowolony. Nic lepszego nie potrzebuje.

Alternatywą dla tego GTSa jest jeszcze Radeon 5750 :pajac:. To już zależy od Twoich preferencji. Aczkolwiek jak już jesteś zdecydowany to nie zmieniaj zdania :[
Link to post
Share on other sites

Tak , jestem zdecydowany :pajac: nie bede gral w nowe gry , do grania to ja mam PS3 , takze GTS450 spokojnie mi wystarczy, a cena tez mi odpowiada - 439zł to chyba nie jest duzo za tego Gigabyte , ma podobno swietne i ciche chlodzenie i karta jest bardzo wydajna.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...