Skocz do zawartości

[MULTI] Crysis - seria


Recommended Posts

Od aktualizacji mam ten sam problem parę gier w Multi i w pewnym momencie po końcu rundy całe menu w dziwnych kolorach. Nie ma na to żadnej zasady nie zależy od temp, taktowania. Wie ktoś co z tym fantem zrobić?

Mam ten sam problem...może nowe sterowniki coś naprawią lub kolejny update

Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

Matizekt opisz swoj problem na

https://forums.geforce.com/default/topic/546165/geforce-drivers/geforce-r320-xx-display-driver-stability-feedback-thread/

 

Z nowymi sterami od nvidii mnóstwo ludzi ma problemy, dlatego nvidia zbiera raporty albo na prova albo na powyzszym forum, nawet obiecuja to naprawic:d wiec radze koledze zeby na ich forum cos napisał

Edytowane przez Korson
Link to post
Share on other sites

COD 2 to była rewelacja pod względem grafiki (ale także kampanii oraz multi), do tej pory wygląda jak dla mnie bardzo dobrze i nie odczuwam, że ma już tyle lat.

Przepraszam, że odświeżam tak stary komentarz ale jest on jak najbardziej trafny. Ostatnio po kilku latach znalazłam pudełko z CoD2 i grywam w wolnych chwilach. A co do Crysisa 3 jak dużo osób gra po sieci? Pytam bo była bym chętna pograć. 

Link to post
Share on other sites

 

@ Korson

Spróbuj przełączyć ustawienia na takie odpowiadające DX9 :)

problem rozwiązły nowe sterowniki 320.49



Przepraszam, że odświeżam tak stary komentarz ale jest on jak najbardziej trafny. Ostatnio po kilku latach znalazłam pudełko z CoD2 i grywam w wolnych chwilach. A co do Crysisa 3 jak dużo osób gra po sieci? Pytam bo była bym chętna pograć. 

Sporo ludzi gra każdego dnia

Edytowane przez Korson
Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...
Mam prośbę do posiadaczy GTX 460/560 bez Ti. Ile FPS karta wyciąga w 1920x1080 bez AA na detalach ze wszystkim na very high i tekstury na High ?

Drugie pytania - czy w Crysis 3 na HDD jest stuttering, duże dropy FPS, levele dłogo się łądują ? SSD pomaga coś w tym względzie czy nic ? Chciałbym też wiedzieć czy SSD pomaga w MOH Warfighter (stuttering + misje dlugo się wczytują na HDD) i GTA IV (stuttering) ? 

 

Trzecie pytanie: Czy w Bioshock Infinite i Metro Last Light na SSD jest większy stuttering niż w Crysis 3 i Tomb Raider na HDD ? Pytam bo skoro ma pomóc tylko w niektórych grach to kupno SSD jest bez sensu.  

Edytowane przez Damian555666777
Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

Witam. Grę przechodzę drugi raz. Dlaczego gra działa mi wolniej niż gdy przechodziłem za pierwszym razem. O wiele częściej wystepują zwolnienia animacji w nawet mało wymagających miejscach. Gram w 1080p, na 2xGTX 780 OC (1050rdzeń 1650pamięci), i i7 4770k OC do 4.5GHz, ram 16GB DDR3 2200MHz. Grę przechodzę w tych samych ustawieniach co za pierwszym razem. Wtedy było super płynnie praktycznie wszędzie. Teraz bardzo często widzę spadki płynności. Proszę o radę/pomoc

Link to post
Share on other sites

Jakieś cuda kolega wypisuje, bo sam przechodziłem drugi raz grę na nowym kompie z gtx780 w parze z i7 4770k 3,5ghz bez oc w 1920x1080 i mi nic nie muli... a mam wszystko na max ustawione i fx aa, bo inne do 1080p nie ma sensu bo porównywałem. Przeinstalować sterowniki? może oc nie jest stabilne proca? Mam tą samą płytę główną i nie mam problemu. Jedyna mapa co trochę muli, czyli fps spada do powiedzmy 30-40 to 1 misja z deszczem na statku, potem nigdy nie uświadczyłem problemów, a to na 1 gpu, a nie 2, sli z gtx780 do 1080p to kompletny przerost formy nad treścią. Tylko wyższa rozdziałka 1440 ma sens w takiej konfiguracji. Nie wiem jak cokolwiek może mulić w takiej rozdzielczości.

Edytowane przez carroarmato
Link to post
Share on other sites

8xmsaa do 1920x1080? po co? to jest główny powód spadku fps.. Różnica pomiędzy fxaa a msaax2 to 10fps, przy x8 to sobie nie wyobrażam...  AA zabija fps i tyle. Widzisz różnicę po między x2, ax4 a x8? bo ja nie bardzo w tej rozdzielczości.

Link to post
Share on other sites
  • 3 tygodnie później...

Witam,

 

Mam problem z poruszaniem się po menu. Tzn. kiedy z dowolnego menu (np. "opcje") chcę wrócić do ekranu głównego i naciskam myszką na button "wstecz" to podświetla się, słychać dźwięk naciskanego przycisku, ale cały czas stoję w tym samym menu (czyt.opcje).

Ktoś się spotkał z takim problemem?

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...