Skocz do zawartości

[MULTI] Crysis - seria


Recommended Posts

Gość JonathanArcherPL

 

 

Najgorsza fabuła ze wszystkich "Krzyśków". Po premierze czekanie jakieś 1,5 miesiąca aż załatają grę. Zawiodłem się OGROMNIE.

no to super, nie popłacz się tylko, skoro tobie się nie podobała to nie znaczy że komuś innemu się nie spodoba, jak dla mnie jedyna część Crysisa 3 w którą z chęcią szedłem dalej, i z ciągłym zapałem byłem ciekaw jak to się skończy, w C1 ani C2 nie czułem takiego czegoś, fabuła nie ciągnęła mnie tak jak w części 3, dlaczego ?, nie wiem

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Nie będę się chwalił, ale mam dużą wiedzę na temat tego uniwersum i posiadam oryginała (nie wiem jak inni tutaj), więc wiem jak było i jest, więc nie musisz obrażać, bo z zresztą każdy kto zna się na rzeczy może stwierdzić, że trójka to najgorsza z części i to pod wieloma względami.

Edytowane przez crysis1000
Link to post
Share on other sites
Gość JonathanArcherPL

i co ma do tego oryginalna płyta ?, mam Crysis 1 na Origin i Steamie, Warhead na nośniku DVD razem z dodatkiem multiplayer, Crysis Wars, Crysis 2 na Steamie i na Originie - który tu podobno przekroczył ilość aktywacji, żal, Crysis 3 na Origin, wersja specjalna Steelbox itd. nie mów mi że masz większą wiedzę na ten temat niż ja, który parokrotnie poprzechodził Crysisy, w każdej części ..., nadal chcesz mi wmawiać że Crysis 1 to może najlepsza część ?, a to może cię oświecę, na dzień dzisiejsze jakby nie patrzeć ta gra jest strasznie zabugowana, czasami nawet wrogów nie można ubić, skrypty czasem się nie uruchamiają co nie pozwala na przejście dalej, snajperem w tej grze nie da się być, strzelasz z dużej odległości, gość obrywa, a mimo to nadal stoi, nie będę mówił o grafice bo po modach ta gra nadal jest jedną z najładniejszych, Fabuła ujdzie lecz dość mocno się dłuży, no i ten epicki koniec, Filmowcy mieli by się z czego cieszyć, walisz na lotniskowcu do wielkiego Cepida, z jakiegoś prototypowego działka, potem uciekasz z jakąś babką helikopterem i napisy ..., jestem ciekaw co się stało z Nomadem, nigdzie nie było poruszonej kwestii i jego postaci, niektórzy się domyślają że leżał, w tych trupach z kombinezonami w laboratorium, ale to tylko przypuszczenia, Crysis 2, nudny jak flaki z olejem, w tej części nie wiadomo w jaki sposób Cepidy zmieniły postać coś jakby wyewoluowały, wyjaśnienie tego znajdujemy dopiero pod koniec części trzeciej i to także nie zbyt szczegółowo, Crysis 3 pod względem fabuły ilości akcji, i zażartości przeciwników nie ma sobie równych jeżeli chodzi o Crysisy, w części pierwszej, stały jak słupy, w drugiej strzelały na oślep, a dopiero w trzeciej udało im się trafiać i to na najtrudniejszym poziomie trudności, jest progress, rozpisałem się za nadto, ale trudno

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Przeszedłem na najwyższych ustawieniach z modami i teksturami C1... i powiem Ci że du*y mi nie urwało i nie wygląda to nawet tak ładnie jak w połowie C3. Ale co ja tam wiem... :P Póki co jak dla mnie C3 może spokojnie startować na grę roku :) Zakończenie świetne... wiele wyjaśnia ale zostawia napięcie po końcowych napisach i bonusowym filmiku który świadczy o tym że nie zrezygnują z marki Crysis i coś będzie jeszcze :D Może jakaś zemsta cepidów... Ziemia zostaje odbudowana... cywilizacja również aż tu nagle zemsta... :D Crysis Revenge :P

Edytowane przez henus7
Link to post
Share on other sites

i co ma do tego oryginalna płyta ?, mam Crysis 1 na Origin i Steamie, Warhead na nośniku DVD razem z dodatkiem multiplayer, Crysis Wars, Crysis 2 na Steamie i na Originie - który tu podobno przekroczył ilość aktywacji, żal, Crysis 3 na Origin, wersja specjalna Steelbox itd. nie mów mi że masz większą wiedzę na ten temat niż ja, który parokrotnie poprzechodził Crysisy, w każdej części ..., nadal chcesz mi wmawiać że Crysis 1 to może najlepsza część ? (...)

 

To ma do tego oryginalna gra, że wiem jak wyglądało to po premierze bez jakiegokolwiek wsparcia technicznego bez łatania bugów, ilość ich była taka, że na mycrysis tylko przybywało stron/tematów. Problem z crashowaniem w multi po powtórkach czy w innych momentach został dopiero rozwiązany bodajże przy patchu 1.4, który pojawił się dopiero w kwietniu, więc grywalnymy multiplayer był dopiero wtedy co już dawno zdążyłem osiągnąć maksymalny poziom. W singlu niektóre misje poboczne były nie do przejścia przez bugi, już nie mówiąc o resetowaniu rozdziałów czy sypaniu się gry kiedy chciała. Jako, że uważnie śledziłem sytuację na mycrysis to większość mogła tylko narzekać, bo cieszyć się nie było z czego. Dodatkowo brak raportu finansowego odnośnie Crysis 3 - ilość sprzedanych egzemplarzy gra musiała być naprawdę smutna (słyszałem o liczbie ok. 550 tys.) skoro EA to zataiła i zapewne nie zamierza informacją tą się podzielić. To jedynki, czy dwójki sprzedano bez porównania więcej. Koszty, więc nie na pewno nie zostały zwrócone, jeśli gra byłaby dobra takich  wyników by nie było. A co z tego, że kilka razy przechodziłeś jak z samej gry nie tylko idzie dowiedzieć się na temat tego uniwersum, więc choćbyś 20 razy przechodził jedną część, to jest to bez znaczenia.

Edytowane przez crysis1000
Link to post
Share on other sites

Kłótnia "kto lepiej zna gry" nie ma najmniejszego sensu, i jest wręcz idiotyczna, może zakończcie się obrzucać mięsem, i zacznijcie gadać kulturalnie.

Bez znaczenia jest kto ma oryginałą a kto pirata, bo na przykład ja bardzo szanuję ludzi którzy ściągają gry, bo na przykład nie chcą grać na multi, a chyba że im się spodoba, to ładnie na pułeczce się prezentuje :P

Link to post
Share on other sites

Odpaliłem dziś krajzisa na 3D (Ustawienia 1920x1080, Very High Res. Textures + reszta Medium, x16 bez AA + VSYNC) przy minimum 39fps (według Afterburnera OSD) można grać bardzo fajnie i miło ;)

Obraz ostry jak żyleta, mam tylko zastrzeżenia odnośnie paru efektów... no wszystkiego nie dali rady dopracować (niektóre elementy wyglądają tak jak by po prostu na siłę były przekształcane z 2D na 3D i wygląda to płasko + ohydnie jak na najtańszych telewizorach które de-facto tak na prawdę nie obsługują prawdziwego 3D...

 

Po 3 godzinach tak bolały mnie gały że musiałem zrobić przerwę i na razie mi styknię. Przez te ustawienia Medium obraz oczywiście gorszy ale na chwilę obecną nie mam lepszego GPU - w sierpniu będę miał lub lipcu to nawet będę mógł nagrać ;)
 

Każdy kto ma kartę typu HD 6970+ oraz GTX'a 660+ może spokojnie grać w 3D przy 1080p. FPSy nie spadają o dziwo (przynajmniej nie zauważyłem) z powodu 3D.

 

No i też trzeba mieć odpowiedniego patcha, który dodaje obsługę HD 3D (AMD).

 

Link to post
Share on other sites
Gość effendi360

Stałe 30fps jest lepsze niż skoki. Przecież na konsoli też jakoś od czasu do czasu gram - ból mija po pół godziny :D



Nie jest to 60 no ale... może już jutro będzie i 60... :D Szykujcie się... :D

Link to post
Share on other sites

@up, nie wiem czemu sądzisz ze to nie jest płynnie, wręcz chyba chcesz sprowokować kolejną kłótnię. Dla niektórych 24fps to już jest grywalna i dość płynna gra, więc nie wiem po co zadajesz tak idiotyczne. Tak skoro napisał że 30fps to płynnie, to w jego subiektywnym mniemaniu zapewne jest to płynne, nie musisz się 2 razy pytać, żeby nabić sobie post.

 

Czytam co tutaj Panowie piszecie, i coraz bardziej nabiera mnie na tego Crysis-a 3, choć po 2 części to lekko żal ścisnął, bo nie zachwycał ani grafiką, ani fabułą, ktoś wspaniale ujął, niewyjaśniona kwestia ewolucji Cepidów jest całkowitą gafą, przynajmniej powinni opisać, ba powinni najprostszy przerywnik filmowy wstawić w odpowiednim miejscu, ale nie ma nic!

 

Sądzicie że na moim sprzęcie będzie sie dało płynnie pograć przy 1080p ? Tak z 45 fps na średnich by się przydało :)

Link to post
Share on other sites

@up, nie wiem czemu sądzisz ze to nie jest płynnie, wręcz chyba chcesz sprowokować kolejną kłótnię. Dla niektórych 24fps to już jest grywalna i dość płynna gra, więc nie wiem po co zadajesz tak idiotyczne. Tak skoro napisał że 30fps to płynnie, to w jego subiektywnym mniemaniu zapewne jest to płynne, nie musisz się 2 razy pytać, żeby nabić sobie post.

 

Czytam co tutaj Panowie piszecie, i coraz bardziej nabiera mnie na tego Crysis-a 3, choć po 2 części to lekko żal ścisnął, bo nie zachwycał ani grafiką,

Zainstaluj patcha 1.9, upg do dx11, hi res textures i MaldoModa4.0 to zmienisz zdanie.

Edytowane przez Synergia
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...