Skocz do zawartości

[MULTI] Crysis - seria


Recommended Posts

Zapraszam Was do obejrzenia jeszcze bardziej eksperymentalnego odcinku "Wrażeń". Dzisiejszy odcinek został poświęcony Crysisowi 2 oraz... mnie. :) Tak, tak. Postanowił zrobić coś nowego i mniej standardowego, niż normalne let's playe i recenzje.

 

Podoba Wam się taki pomysł? A może nie? Zainteresuję się naprawdę wszystkimi sugestiami, którymi podzielicie się w komentarzach pod tym filmikiem. Tylko od razu zaznaczę, że nagrywałem ten materiał na kompletnym spontanie i po pierwszej w nocy. :P

 

Link to post
Share on other sites

Ode mnie dostaniesz "pomógł" na zachętę.

 

Po pierwsze jaki procent użytkowników chce oglądać filmiki/recenzje tydzień po premierze? Rynek jest zapełniony wszelakiej maści lepszymi/gorszymi prezentacjami, które w "the day" zamieszczane są w sieci. Pytanie więc brzmi, czy masz dostęp do wersji "preview"? Druga sprawa to forma. Pokazywanie własnej facjaty to przeszłość. W 7 minutowym materiale musisz umieścić 7 minutowy obrobiony materiał. Ważne jest też, aby słowa mówione pokrywały się z obrazem. Opisujesz wybuchy to pokazujesz wybuch, skupiasz się na opisie lokalizacji to pokazujesz różnorakie lokalizację, itd. Po trzecie dykcja. Problem większości recenzentów-amatorów. Jeśli zależy ci na posłuchu to wybierz się do logopedy. Nie jest to w żadnym wypadku atak na twoją osobę. Z mówieniem jest, jak z bieganiem. Nie ćwiczysz to nie zaczniesz szybciej, sprawniej, płynniej, lepiej technicznie biegać.

Link to post
Share on other sites

Patch 1.2.0

Jest już do pobrania :)

@PALEC

Jak bede miał czas to z testuję to 8-)

 

EDIT:

Pobrałem tego patch 1.2

Jak Mnie pamięć nie myli mieli oni dodać nowe opcje graficzne tak?

Wyskoczyło mi okienko Installation succes patch 1.2 lecz jak odpalę grę to jakby nic się nie zmieniło. Dalej są te 3 tryby gracz/zaawansowany/hardkor

 

:P

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...