Skocz do zawartości

Recommended Posts

Jaki dokładnie ten komputer? 

Komputer mam w planach złożyć ale lepiej wiedzieć przed. Dokładny plan to:

-i5 7600k

-8 gb ram

-gtx 760

Dobrze by było wiedzieć do czego. Ja bym brał 650 w z podanej listy 200-300 zł. Lepiej mieć parę Wat za dużo niż odwrotnie.

https://www.morele.net/zasilacz-fractal-design-fd-psu-in2b-650w-613068/ - tu go akurat brak,ale może gdzieś jest...

Myślę że ten xfx 600 W bedzie dobry. 400 zł no ale bez wad.

Link to post
Share on other sites

http://forum.benchmark.pl/topic/110507-polecane-zasilacze-w-r%C3%B3%C5%BCnych-przedzia%C5%82ach-cenowych/

Nie wiem jak z aktualizacją danych,ale warto się zapoznać i poznać choć rozsądne firmy....

lista niestety nie aktualizowana zbytnio i średnio aktualna 

@Qvakers37 ile masz na zasilacz ? bo może EVGA g2 by ci podpasowała ?

  Qvakers37
Qvakers3
Link to post
Share on other sites

to będzie jakieś 250W obciążenia linii 12V, po co ci tu 600W zasilacz?

To bardziej 300zł czy 200zł, bo za 349zł jest EVGA G2 550W w komputroniku, więc kupno np. takiego G550m za 290zł nie jest super opłacalne. 

ewentualnie ten seasonic serii g 450W, choć nie jest to klasa G2, to bardzo fajna i trwała jednostka.  

Link to post
Share on other sites

Czy zasilacz BeQuiet Pure Power L8 600 W to dobry wybór w zestawie za 4000-5000 zł?Co to ma znaczyć ? 

Omijaj z daleka.

Co to ma znaczyć ?

L8 600W to nieopłacalna jednostka, poza niezłym wentylatorem ten zasilacz nie ma nic do zaoferowania na tle konkurencji gdzie w tych pieniążkach mamy stabilniejsze konstrukcje na DC-DC, z lepszymi kondensatorami i dłuższą gwarancją producenta.

Reasumując, nie jest to dobra jednostka do takiego zestawu. 

 

Komputer mam w planach złożyć ale lepiej wiedzieć przed. Dokładny plan to:

-i5 7600k

-8 gb ram

-gtx 760

Myślę że ten xfx 600 W bedzie dobry. 400 zł no ale bez wad.

Co robi GTX 760 w zestawie za 5K ?  :o - chyba, że GPU z poprzedniego komputera i będzie zmiana.

 

Do 400zł, EVGA G2 550W za 350zł lub Corsair RM550X za 390zł, ten drugi cichszy, ma dłuższy tryb pasywny, no i 10 lat gwarancji zamiast 7. Poza tym oba zasilacze bardzo dobre i wystarczą nawet pod GTX 1080/1080TI.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...