Skocz do zawartości

[MULTI] Test Drive Unlimited - seria


Recommended Posts

Gram od wczoraj. Mój nick w grze - nove.

 

Serwery od rana nie działają najlepiej, nie zawsze można się połączyć. Też tak macie?

 

Na PC z sygnaturki (+ GPU 710MHz) mam 30-40 FPS w 1280x1024. W mieście około 25.

Link to post
Share on other sites

Gram już prawie cały tydzień i jedno mogę powiedzieć - Niech producenci wydadzą już pierwszą poważną łatkę bo gra jest po prostu beznadziejna. Model jazdy nawet na Hardcore to beznadzieja. Graficznie leży, i ogólnie konsolowa gra. Ode mnie ma 6,5/10

Link to post
Share on other sites

bo gra jest po prostu beznadziejna

Model jazdy nawet na Hardcore to beznadzieja. Graficznie leży, i ogólnie konsolowa gra.

Ode mnie ma 6,5/10

Kurcze z tego co piszesz to raczej 2,5/10 ;) 6,5 to niezła ocena :D

W jedynkę grałem dość sporo na X360. Było w tej grze coś co mimo jej wad powodowało, że chciało się do niej wracać. Ale dwójkę sobie chyba odpuszczę.

Link to post
Share on other sites

Gdy opcja zakładania klubów zacznie działać poprawnie, proponuję założyć klub "benchmark.pl TDU2". Wymagany byłby samochód w kolorach biało-pomarańczowym lub całym pomarańczowym. Dodam że gdy będziemy jego członkami, będziemy mogli jeździć unikatowymi samochodami jak Gumpert Apollo, Ferrari FXX i inne.

 

To ja przedstawię Bugatti "benchmark" Veyron 16.4 ;)

 

http://img148.imageshack.us/img148/8342/testdrive22011021419094.jpg

Link to post
Share on other sites

Grafikę jeszcze można przełknąć ale model jazdy to już nie tylko dna ale jeszcze 2 metry mułu.

W trybie sport nie da się wejść w zakręt z większą prędkością niż 50km bo powyżej jest strasznie pod sterowny (niemalże jedzie prosto) na full assistance jest lepiej ale czasami lubi sobie tył uciekać bez większego powodu. A w trybie bez wspomagaczy to już w ogóle jedzie jak chce.

Link to post
Share on other sites

czyli odradzacie kupna tej gry i lepiej zainwestować w 1? Ja właśnie z niecierpliwością czekałem na premierę 2 bo spodziewałem się naprawdę zaje*istego modelu jazdy z 1 + nowe auta + jeszcze lepsza mapa z możliwością jazdy w terenie. Więc to wszystko co tak fajnie wyglądało z zapowiedziach to lipa jest? Mam nadzieje że jakiś zdolny programista "przełoży" model jazdy z 1 do 2 bo to co widziałem na yt, to miałem wrażenie że model jazdy identyczny z tym z gta IV

Link to post
Share on other sites

Dla mnie w gta fajnie się jeździ lekkie uślizgi ale prawie zawsze pod kontrolą a tu się tak nie da.

W gta przynajmniej samochód się przechylał a w TDU 2 jeździ się zwykłym klockiem, programiści zapomnieli o amortyzatorach.

Link to post
Share on other sites

Mnie też się dobrze w gta jeździ ale to jest gta, od wyścigówki wymaga sie innego modelu jazdy, bynajmniej moim zdaniem. Chociaż muszę w najbliższym czasie załatwić to TDU 2 i sprawdzić czy faktycznie jest tak fatalnie z tym jak mi się wydaje.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...