Skocz do zawartości

Recommended Posts

Zotac T400 120GB

Phison S11 + toshiba TLC + 32MB Dram  :rotfl:  :rotfl:  :rotfl:   :o

Corsair Force LS 120GB

Phison S8 + toshiba 19nm MLC + 256MB Dram  :rotfl:  :rotfl:  :rotfl:

 

Transcend SSD360S 128GB

Transcend TS6510 ( SM2246XT źródło ) +  SanDiska 15nm MLC  + bez bufora ram  :rotfl:  :rotfl:  :rotfl:

 

Adata SU-800

 Silicon Motion 2258 + Micron 3D TLC  :rotfl:  :rotfl:  :rotfl: ( nie jestem pewien czy posiada bufor dram w wersji 128GB ) 

 

wy tak specjalnie ?  no jeszcze brakuje wymienić jakiegoś SSD z kontrolerem SandForce i J-Micron i możemy czarną listę układać  :->

  • Popieram 3
Link to post
Share on other sites

Dzięki:) 

Chcę zainstalować w10 na czysto, na starym hdd od nowości miałem Windows 8.1, zaktualizowałem do 10. Jeśli podłączę bootowalnego pendrive z Windows 10, to nie będę musiał wpisywać klucza?

 

Instalacja ssd w miejsce hdd w laptopie będzie prosta? Na hdd kupić obudowę 2,5''? Bo chyba takie dyski twarde są w laptopach

Link to post
Share on other sites

licencja jest przypisana do płyty głównej, więc powinno samo się zrobić 

Co do wymiany, to jest łatwa ( o ile da się łatwo dostać do zatoki 2.5" )
Na HDD można kupić obudowę ( najlepiej taką bez dodatkowego zasilania ), ale najpierw daj smart i skan powierzchni HDD ( aby zobaczyć czy jest zdrowy )  

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

http://i.imgur.com/E6FhF4O.png

 

Obecnie mój laptop jest strasznie głośny. Myślisz, że jest to spowodowane pracą HDD? Czy jakiś wentylator tak pracuje?


Z tego filmu wynika, że HDD jest po prawej stronie, a po lewej wentylator. Czy to on tak hałasuje? Strasznie irytuje mnie głośność tego laptopa.  https://www.youtube.com/watch?v=f5J_iMgOU0o

 

Ogólnie poczuję dużą różnicę w wydajności laptopa? (przeglądanie Internetu, praca biurowa) Kupie też drugą kość 4 GB RAM, więc będzie 8

Edytowane przez nowyuserjon
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...