Skocz do zawartości

Benq XL2411Z (144 Hz)


Recommended Posts

Witam,

Kolega ma do sprzedania monitor Benq XL2411Z, monitor ma wgrane firmware v4. Z 36 miesięcznej gwarancji pozostało 18 miesięcy gwarancji. Monitor nie posiada śladów używania, do monitora jest oryginalne pudełko i dołączone akcesoria. Możliwość sprzedaży przez Allegro. Po więcej zdjęć zapraszam na pw.

 

Cena: 1000 zł do negocjacji.
 

Wysyłka kurierem gratis. 

 

http://images82.fotosik.pl/192/04d2c43a928d2375.jpg
 

XL2411Z to wysokiej jakości monitor do gier, idealny do gier FPS. Daje graczom przewagę nad konkurencją z takimi funkcjami jak: Technologia Motion Blur Reduction, Low Blue Light, Flicker-free, Gaming Refresh rate Optimization Management (GROM), oraz funkcją Display Pilot, dostarczając wybuchowe emocje, komfort i wygodę grania, a wszystko w jednym pakiecie - wszystko dla zwycięstwa i rozrywki!


Opinie o monitorze:

https://www.morele.net/monitor-benq-xl2411z-nastepca-pod-id-974362-631226/
 

http://www.ceneo.pl/28513296#tab=reviews

Edytowane przez wsde
Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Co zmienia ten firmware v4 względem standardowego, to jest ofiszal firmware od producenta, mogę to zmienić jak mi się nie będzie podobać? Nie traci się przez to gwary?

 

Monitor ma fabrycznie wgrane oprogramowanie v4. Modele produkowane później miały już wgrane oprogramowanie v4. Na początku jak wyszły te monitory to miały oprogramowanie v1. Ktoś kto chciał mieć aktualizację oprogramowania w tym monitorze np. z v1 do v4 to trzeba było wysłać monitor do sklepu, a oni wysyłali monitor do Benq w celu aktualizacji oprogramowania. V4 naprawia poprzednie błędy. To jest oficjalne oprogramowanie od producenta. Jeśli wyszło nowsze oprogramowanie możesz wysłać monitor do Benq w celu aktualizacji oprogramowania, nie stracisz gwarancji, bo Benq wgra to oprogramowanie.

 

Nie ma konkretnego opisu oprogramowań, które co naprawiły.

 

Oprogramowanie v1 podobno miało problem z Motion Blur Reduction.

 

Oprogramowanie v2 naprawiło Motion Blur Reduction i dodatkowo można sterować ustawieniami zewnętrznym programem na kompie.

 

Oprogramowanie v3 podobno miało problem z kolorami.

Edytowane przez wsde
Link to post
Share on other sites
  • 3 tygodnie później...

Nie chcę nic mówić, ale był do kupienia NOWY w euro na święta za 799 zł więc cena jest lekko śmieszna.

 

Nie siej herezji... Po pierwsze nie nowy, po drugie po ekspozycji sklepowej a po trzecie wiem to na 100% bo sam wrzucałem tą ofertę w "okazje" tutaj na forum. Na koniec warto dodać, że nie można było go wysłać tylko odbiór osobisty. 

 

Aktualnie taki monitor kosztuje ponad 1200 zł. 

 

Ogólnie mimo wszystko cena tutaj nie zachęca do zakupu. Za 200-250 zł więcej jest nówka z pełną 3 letnią gwarancją. 

Link to post
Share on other sites

Ogólnie mimo wszystko cena tutaj nie zachęca do zakupu. Za 200-250 zł więcej jest nówka z pełną 3 letnią gwarancją. 

 

No to 900 zł z możliwością potargowania się.

Edytowane przez wsde
Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...