Skocz do zawartości

Dead Space 2 --> 60 zl!!!


Recommended Posts

zasa ripa i aktywuje klucz wtedy nie ściąga 15GB tylko 8,5GB gry :menda:

Ja mam wersję 3,5GB ;)

 

 

Ale mam problem. Jestem w 3 rozdziale, i gdzieś jakby w muzeum(jest tam 6 miejsc gdzie mogę włączyć do odsłuchania jakieś bzdury :)) i mi się tam drzwi nie otwierają. Mam że są unlocked, open i nic tylko się kręci to kółko :P

Link to post
Share on other sites

@DustEater LOL co masz na myśli mówiąc "na tak beznadziejnych detalach"? Przecież mam wszystko na full co się da tylko V-Sync mam wyłączony i rozdzielczość 1280x720 specjalnie zmniejszoną do nagrania filmiku... Zawsze gram w 1680x1050, czyli max jak mogę xD.

Link to post
Share on other sites

no miałem na myśli głównie rozdzielczość ^^

 

Ale i tak na której grasz to bardzo słabo, nie włączysz FULL HD ?

 

W FULL DH także możesz nagrywać, kompa masz dobrego :] sporo tracisz na jakości nagrania ;) chyba że chcesz by jakość była byle jaka :)

Link to post
Share on other sites

No mówię że mam max rozdzielczość 1680x1050 - monitor: 22" iiyama ProLite E2207WS-B2 - 16:10 (wolę 16:10 niż 16:9 w grach). Zresztą różnica między tą co mam, a 1920x1080 jest praktycznie żadna w grach według mnie. Na pulpicie owszem w Full HD ikonki są mniejsze, ale w grach nic różnicy nie ma. Wiem, bo porównywałem mój z monitorami Full HD: 21,5" 24" i 27".

 

BTW: Na YouTube między 720p, a 1080p też różnic to z lupą szukać ^^

Link to post
Share on other sites

@Ostrowin: nie mówię że nie unikniemy kompresji bo to byłoby bez sensu ^^ ale chodzi ogólnie o jakość.

 

U mnie filmy nagrywane FRAPSEM przy max detalach i max ustawieniach FRAPSa zajmują 100GB -20min. Czyli jakość ultra super. Konwertuje je do małych pliczków tak by ja youtube i akurat znalazłem programy które konwertują tak że obraz jest jak żyleta (jakby filmy nie były konwertowane) i widać wielką różnicę między 720p a 1080p bo nagrywałem wiele filmów ale wrzucałem już te 1080p bo bez sensu było wrzucać 720p które miały gorszą jakość obrazu

Link to post
Share on other sites

Nie gorszą jakość obrazu tylko mniejszą rozdzielczość, szczerze to nie chce mi się wierzyć że oglądając materiał z taką samą kompresją w rozdzielczości 720P i 1080P widać kolosalną różnicę na 22 calowym LCD.Chyba że masz nos na monitorze.

Link to post
Share on other sites

niestety tak jest jak się ma monitor 22" ;) różnicy nie widać a u mnie jednak tak

 

 

Robi się mały OFF-TOP :)

 

jak jest ktoś chętny na wspólną grę to piszcie PW chętnie zagram :) nawet jeśli nie będziemy mieli szans przeciwko jakiś dobrym team'om to zawsze to z kimś swoim :P

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...