Skocz do zawartości

Dead Space 2 --> 60 zl!!!


Recommended Posts

Chciałbym się wypowiedzieć na temat moich problemów z tą grą. Otóż... po pierwsze gra z włączonym vsync działa tylko w 30fpsach. Skandal ! Jeżeli wyłączę vsync w grze a wymuszę sterownikami to jest wprawdze 60fps ale co chwila widać takie denerwujące mikroprzycięcia. Druga sprawa to gra nie wykorzystuje wszystkich rdzeni. Trzeba wymuszać to przez Alt+Ctrl+Del>Set Affinity i tu uwaga: Ustawienie na 4 rdzenie powodowało u mnie blue screeny; na razie ustawiłem na dwa i jakoś to działa - przynajmniej jeden nie dostaje ciągle po du**e. Panowie z Visceral Games !!! Do du*y z taką optymalizacją !!! Ja chcę patcha i to JUŻ !!!!!!!!

Link to post
Share on other sites

no właśnie; ;) udało się komuś to jakoś odpalić w 60ciu fps żeby stabilnie działało? U mnie co jakiś czas przy wymuszonym vsync na sterownikach następują takie przeskoki na frapsie daje się wtedy zaobserwować skok - jedna klatka w dół lub jedna w górę. Jest to dość denerwujące a szkoda bo ta gra w 60fpsach naprawdę wygląda ciekawiej... ehhhh mam PS3 i Xboxa i chyba pierwszy raz przyjdzie mi narzekać, że PC dostał marny port tej gry, a szkoda. Przejdę ją chyba w tych 30stu fpsach ale wiem, że będę miał po tym jakieś uczucie niedosytu.

Link to post
Share on other sites

Ile raz trza wam tłuc do łba, że DEAD SPACE 2 PODOBNIE JAK JEDYNKA MA OGRANICZNIK I Z WŁĄCZONYM VSYNC CHODZI - TYLKO I WYŁĄCZNIE - NAWET GDYBYŚ MIAŁ PC Z TRZEMA GTX580 I NAJLEPSZYM INTELEM NA POKŁADZIE - W MAX 30FPS'ACH !!!!!! Nie tak jak każda inna gra na PC - 60ciu.

 

I nie - nie mogę grać z wyłączonym vsync bo po to inwestowałem w sprzęt, żeby mieć komfort włączenia tej opcji i nie doznawać efektu zwanego ładnie screen tearing.

Link to post
Share on other sites

fraps 100-350+ w zaleznosci od sytuacji i lokacji., 1920x1080, full, AA. w sumie wymagan to ona nie ma duzych ( wiadomo, robiona pod konsole ). gra jest nudna, podobnie jak jedynka. koncowka w 1 czesci byla zdecydowanie lepsza. w 2ce podobala mi sie akcja z igla w oku :)

Link to post
Share on other sites

No jak on wychodził z tego kanału serwisowego i ją zobaczył to myślałem, że mi serce nosem wyskoczy :) . Moim zdaniem druga część jest znacznie lepsza. Więcej, lepiej. Gra ma nadal ogromny potencjał więc czekam na 3 część :oops:

Link to post
Share on other sites

Nie chce mi się logować a po za tym coś mnie nie ciągnie do tego multi. Takie to wszystko zerżnięte z Left 4 Dead 2 :). A po za tym tutaj trzeba dobrze zorganizowanego 4 osobowego teamu a my w dwójkę to raczej daleko nie zajdziemy :) . A po trzecie nie skończyłem jeszcze kompanii a jestem dopiero w 9 rozdziale a nie wiem nawet ile jeszcze pozostało do końca ale coś czuję, że jeszcze przede mną daleka droga :D(ahh wracają wspomnienia jak wchodzimy na pokład Ishimury po raz drugi :P Ci co grali wiedzą o co chodzi)

Link to post
Share on other sites

Witam co do tematu Kluczy wczoraj kupiłem na Allegro za 63zł i klucz działa ;) i mam pytanie czy za każdym razem będę musiał ściągać DS2? czy może wystarczy jak nagram na płyty DVD lub przeniosę na inną partycję to będzie hulać ;)

 

Ps. Też jest fant taki że ds2 ściągnąłem ripa i koło 5GB i dało się aktywować klucz :)

Link to post
Share on other sites

Witam co do tematu Kluczy wczoraj kupiłem na Allegro za 63zł i klucz działa ;) i mam pytanie czy za każdym razem będę musiał ściągać DS2? czy może wystarczy jak nagram na płyty DVD lub przeniosę na inną partycję to będzie hulać

Gdybyś nagrał na płytkę te pliki co ściągnąłeś przez EA DM to prawdopodobnie nie będzie problemów, aby później z nich ponownie zainstalować grę. :)

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...