Skocz do zawartości

Dead Space 2 --> 60 zl!!!


Recommended Posts

W sumie nie głupie, wystarczy na komentarze spojrzeć i widać, że to nie jakiś naciągacz ;) i myślę że taka forma będzie coraz popularniejsza, łącza cały czas rosną więc ściągnięcie to nie problem a i kasy trochę zostanie w portfelu :)

Link to post
Share on other sites

Jeśli pomija się to co mówią bohaterowie to tak ;) ale jeśli zwracasz uwagę na fabułę to masz ciekawą historię i niesamowity klimat grozy :) jeszcze w życiu przy żadnej grze tak się nie bałem :)

Link to post
Share on other sites

Gra to tylko singiel ale bardzo dobry i klimatyczny. Najlepiej grać w nocy i na słuchawkach żeby odczuć moc tej gry.

 

BTW dobrze by było zagrać w pierwszą najpierw część :)

Ano nie tylko. Jest też multi, choć nietypowe bo ludzie vs potwory. Może się sprawdzić, ale nie musi. Tak czy inaczej DS2 warte kupna nawet dla samej gry w pojedynkę. Na Polygamii była już recka i wystawili grze czwóreczkę (w pięciostopniowej skali), ogólnie nie ma rewolucji, ale gra przeszła niezły lifting. Jeśli komuś podobała się jedynka (mnie bardzo) to DS2 jest pozycją obowiązkową.
Link to post
Share on other sites

Wiem, że jest multi ale oglądałem reckę na gry tvgry.pl i bardzo słabo go ocenili. Mówili, że bardzo szybki się nudzi.

Sprostowanie. Serwis gry-online.pl/tvgry.pl wystawił Dead Space 8,5 pkt. Ocena zarezerwowana dla bardzo dobrych gier, z lekkimi niedociągnięciami.

 

Od busieczki1 mam 6 gier. Nigdy nie miałem problemu z kluczem.

Link to post
Share on other sites

No cóż, jeśli chodzi o straszenie gracza, to niestety efekt słabnie wraz z kolejnymi levelami, ze względu na powtarzalność schematu, ale ogólnie gra trzyma w napięciu i nieraz można podskoczyć na fotelu. W dwójce ponoć jest podobnie, po jakimś czasie spędzonym z grą można często (niestety) przewidzieć, że coś na nas wyskoczy i efektu posranych gaci nie należy się spodziewać.

Link to post
Share on other sites

Gierka rewelacyjna, zupelnie nie rozumiem gdzie te powtarzalne sceny?? wiadomo ze w pewnym momecnie stwori musza wyskoczyc :P.

Tak sie cieszylem ze pogram w ORG a piraci zostana w tyle.. a tu dzis wstaje i crack do DS2 xD. Ruscy jednak nie zawiedli jeszcze w tej branży xD

Link to post
Share on other sites

A jak ja wchodzę do menu gry to jakoś mi dziwnie myszka do góry odskakuje tzw. jest przecież ruchome menu jakby a ja tylko do góry mogę przesuwać i to wbrew mojej woli. Drugie : beznadziejna optymalizacja. Ruscy dali ciała :P

Link to post
Share on other sites

Crack i tak podobno wywala grę na 7 lvlu :D

 

Drugie : beznadziejna optymalizacja.

Ja mam wszystko na maksa na GTX 460 OC 200-250FPS.No ale to pewnie twojego niesamowitego radeona którego tak ubóstwiasz :P:P:):P

Link to post
Share on other sites

Crack i tak podobno wywala grę na 7 lvlu :D

 

Drugie : beznadziejna optymalizacja.

Ja mam wszystko na maksa na GTX 460 OC 200-250FPS.No ale to pewnie twojego niesamowitego radeona którego tak ubóstwiasz :P:P:):P

No tylko mój podkręcony 5850 bije na głowę twojego GTX460 :D
Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...