Skocz do zawartości

Platformy VOD w Polsce - filmy i seriale, które warto zobaczyć


Którą platformę VOD odwiedzasz najczęściej?  

88 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Którą platformę VOD odwiedzasz najczęściej?



Recommended Posts

Netflix zmienił ostatnio sposób wydawania swoich produkcji? z tego co pamiętam zawsze dawali od razu cały sezon a teraz jeden odcinek tygodniowo.

 

http://i.imgur.com/CIShh1P.jpg

Edytowane przez Kubuś73
Link to post
Share on other sites

Nie każdy serial Netflixa jest wydawany w całości. Te "typowo" Netflixowe dostajemy od razu na start cały sezon jak choćby ostatnio Iron Fist czy Thirteen Reasons Why. Natomiast te w których Netflix tylko wykupił prawa do emisji poza USA dostajemy po odcinku tygodniowo jak powyższy Saul który tak naprawdę jest własnością AMC ;) Podobnie jak Riverdale, The 100 (należą do CW tych od Arrowa i reszty). ;)

 

Jak ktoś czekał na 4 sezon Orphan Black to właśnie dodali na Netflixie ;)

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

Skończyłem dzisiaj 13 Reasons Why i serial mnie dosłownie zniszczył. Do teraz siedzi mi w głowie i nie chce wyjść. Skłania do głębokiej refleksji, do zastanowienia się nad sobą i odpowiedzenia sobie na pytanie czy wszystko co robimy w naszym życiu robimy właściwie. Czy przypadkowo naszym postępowaniem, wypowiadanymi słowami nikogo nie krzywdzimy. Świetny serial, polecam każdemu kto jeszcze nie widział ;)

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

Jeszcze przed obejrzeniem Iron Fist'a wiązałem duże nadzieje z The Defenders ale po tym co pokazał IF nie jestem już tak do końca pewien co z tego wyjdzie. JJ+DD+Elektra może by z takiego trio wyszło coś fajnego ale po dodaniu LC+IF nie chce mi się w to wierzyć tym bardziej, że ich osobne seriale były lekko mówiąc biedne... Zobaczymy, mam nadzieje że się pozytywnie zaskoczę  :->

Link to post
Share on other sites

 

 

Skończyłem dzisiaj 13 Reasons Why

Ja dzisiaj. Dzięki za polecenie. Mógłby być ze 2 odcinki krótszy, jednak mimo tego dobra produkcja. Daje do myślenia. Polecam!

Link to post
Share on other sites

Obejrzałem dzisiaj pierwszy, blisko 1,5h odcinek Ani i całkiem ciekawy serial ;) Świetne widoki, klimatyczne miejsca, fantastyczna muzyka, to wszystko sprawia że chce się oglądać ten serial. Zobaczymy jak będzie dalej ale zapowiada się ciekawie. Serial ma 7 odcinków, każdy po ~45min (nie licząc pierwszego).

Link to post
Share on other sites

wybaczcie ale zastanawia mnie ten cały zachwyt nad serialem 13 naciąganych na siłę powodów laski z borderline

przecież tam się ledwo całość trzyma kupy a te poruszenia w mediach i opowiastki jakie to drastyczne sceny

że gwałt że żyły podcięte czy wy trochę nie przesadzacie z nakręcaniem hype?

mam wrażenie że oglądają to ludzie którzy w życiu nie mieli poważnych problemów albo nie znali osoby z depresją

bo to jest bajeczka o nastolatkach bardziej naciągana od skinsów  

a już czytam enty komentarz na necie o tym jak to serial daje do myślenia

zmusza do refleksji i ogólnie wywraca życie do góry nogami

Edytowane przez Magdalenka
Link to post
Share on other sites

To serial a nie film dokumentalny o ludziach z depresją. Widać się podoba bo wypowiadają się o nim Ci, którzy widzieli a nie tylko słyszeli, więc na hype to raczej nie wygląda.

Mimo to, dziękujemy za przedstawienie swojego stanowiska - widziałaś i się nie podoba, napisz teraz co warto na Netflix zobaczyć :)

 

 

 

 

P.S. Fajnie gdybyś poświęciła parę chwilę na przeczytanie swojego postu przed naciśnięciem "napisz" (interpunkcja i te sprawy) 

Link to post
Share on other sites

Jeśli serial wywołuje u ludzi takie poruszenie i emocje będąc tak sztucznym tworem

to zastanawiam się ile osób by już zarzucało pętlę na szyję po obejrzeniu paru skandynawskich dzieł :D

 

Nie stwierdziłam też że serial mi się nie podobał tylko że dziwi mnie ta dziecinada z nim związana

już bardziej serial Vinyl czy Boss(2011) dawał mi do myślenia 

 

 

 

 

Hatfields&McCoys:Wojna Klanów(jak to w westernie bywa powoli się rozkręca)

 

PS. Jak ogarnę polską interpunkcję, która jest nieco mniej spontaniczna od Norweskiej.

Edytowane przez Magdalenka
Link to post
Share on other sites

 

 

która jest nieco mniej spontaniczna od Norweskiej.

 

Kieruje się dość prostymi zasadami, nie jest więc spontaniczna.

 

 

 

dziwi mnie ta

Dziwi Cię, że ktoś może mieć inne zdanie? To raczej normalne. 

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dobra dobra. Widzę, że tu się mówi o serialkach, a nikt nie poruszył kwestii jednego z najciekawszych w tym miesiącu (moje zdanie)? 
Jak wam się podobał drugi sezon Sense8 ? :)

Osobiście, jestem strasznie zawiedzionym cliffhangerem, jakim postanowili twórcy zakończyć drugi sezon.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...