Skocz do zawartości

Platformy VOD w Polsce - filmy i seriale, które warto zobaczyć


Którą platformę VOD odwiedzasz najczęściej?  

88 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Którą platformę VOD odwiedzasz najczęściej?



Recommended Posts

Haha

Po tych wszystkich królach skorpionów Benhurach i "nowych" mumiach to obawiam się, że nie masz z czego się cieszyć :D

Ciekawe jak na siłę wsadzą czarnych do serialu i lesbijki w imię poprawności politycznej.

Yenefer zamiast kobiety z klasą zostanie rasową feministką :P

Zresztą pewnie wszystkie czarodziejki staną się silnymi niezależnymi ze skłonnościami lesbijskimi  :rotfl:

Edytowane przez Magdalenka
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

 

 

Ja się jeszcze nie zawiodłem na żadnym serialu Netflixa (z nielicznymi wyjątkami)

 

Tylko pozazdrościć, przynajmniej masz co oglądać.

Dla mnie 80% treści na Netflix, to nic wartego uwagi a szkoda mi czasu na gnioty.  

Abonament trzymam tylko dlatego, że moja kobieta będzie oglądała najnowszy sezon House of Cards.

A to, co by mnie interesowało jest gdzie indziej - Miasteczko Twin Peaks, Fargo (oczywiście nowe serie) Tymczasem Netflix podąża w kierunku totalnie nudnych, przygłupawych seriali Marvelopodobnych   :(

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Netflix serwuje głównie lekkostrawne seriale ciężko tam o coś wybitnego i cięższego jak np. Gomorra, True Detective czy Utopia. Masa ich seriali jest zapychana jakimiś poprawnymi politycznie bohaterami, na co jestem wyczulona i niemiłosiernie mnie to irytuje.

 

Nawet House of card jest zwykłą bajeczką i gniotem przy takim wielokrotnie tańszym Bossie z 2011.

Link to post
Share on other sites

Tylko pozazdrościć, przynajmniej masz co oglądać.

Dla mnie 80% treści na Netflix, to nic wartego uwagi a szkoda mi czasu na gnioty.  

Abonament trzymam tylko dlatego, że moja kobieta będzie oglądała najnowszy sezon House of Cards.

A to, co by mnie interesowało jest gdzie indziej - Miasteczko Twin Peaks, Fargo (oczywiście nowe serie) Tymczasem Netflix podąża w kierunku totalnie nudnych, przygłupawych seriali Marvelopodobnych   :(

Zgadzam się w 100%

Jedyne co jest godne polecenia na netlixie to Narcos, American Crime Story: Sprawa O.J. Simpsona, Hannibal(chociaż już ledwo daje radę od połowy 2 sezonu)i Hatfields & McCoys: Wojna klanów.

 

 

 

Nie wiem, nie interesują mnie seriale polityczno-obyczajowe...  

Boss to bardziej serial o zepsuciu a polityka głównie robi tam jako tło.

Tylko pierwszy sezon.

 

Zgadzam się, chociaż drugi sezon, jeśli potraktować jako zupełnie oddzielny serial nie jest zły.

 

Gomorre polecam z całego serca.

Deutschland 83 też jeśli lubisz takie klimaty.

Edytowane przez Magdalenka
Link to post
Share on other sites

Jak ktoś ma urządzenie z iOS to można troche zaoszczędzić: standard 8zł tańszy niż normalnie jednorazowo śmieszne pieniądze ale w skali roku robi się z tego konkretna sumka (tak wiem są te opcje rodzinne na 4 osoby ale ja z tego nie korzystam)

http://i.imgur.com/L39HEp9.png

Edytowane przez Kubuś73
Link to post
Share on other sites
  • 1 miesiąc temu...

I się nie dziwię bo jeśli tak chcieli zamknąć całość to słabo...

 

Tymczasem obejrzałem Castlevanie na Netflixie i hmm mam trochę mieszane uczucia. Z jednej strony dostaliśmy ciekawe postacie, fajną kreskę, klimat a z drugiej strony fabuła wygląda jakby była strzępkami jakiejś większej opowieści. Tak jakby te 4 odcinki były wstępem do właściwej opowieści jaką dostaniemy w 2 sezonie. Liczę na to bo w przeciwnym razie będę trochę zawiedziony.

Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...