Skocz do zawartości

Juggler PC - Pomarańcz&Czerń


Recommended Posts

Z backplatem może być problem, bo w Polsce trudno kupić coś takiego, a Duniek z PCLabu gdzieś zniknął. Obudowa pojawi się pewnie na początku roku i to będzie prawie ostateczna wersja. Do dokupienia pozostaną przedłużki z oplotami i może jeszcze ze dwa pomarańczowe Xigmateki.

Link to post
Share on other sites

Duniek został zbanowany i usunął konto, na allegro można znaleźć jego aukcje i skontaktowac się z nim. Ale są jeszcze inni co mogą to wykonać. Z jakiego materiału chcesz backplate, plexi czy aluminium, przykrecany czy żeby tylko leżał na karcie?

Link to post
Share on other sites

Wolałbym przykręcany, bo leżący to mogę sobie zrobić sam z pomalowanej markerem gazety %-) Nie wiem, jak plexi poradzi sobie z temperaturą, a aluminium należałoby odizolować, czyli jest więcej roboty.

Jestem zdecydowany jak ten facet:

 

Reklamuję jeszcze tutaj. Sprzedaję stary procesor: http://allegro.pl/show_item.php?item=2017320238

 

Troszkę bardziej ogarnięte kable:

 

http://img716.imageshack.us/img716/8648/dsc04912i.jpg

Link to post
Share on other sites
  • 1 miesiąc temu...

Duniek został zbanowany i usunął konto, na allegro można znaleźć jego aukcje i skontaktowac się z nim. Ale są jeszcze inni co mogą to wykonać. Z jakiego materiału chcesz backplate, plexi czy aluminium, przykrecany czy żeby tylko leżał na karcie?

Duniek żyje i ma się dobrze. Puść mu pw na pclolku.

Link to post
Share on other sites
  • 3 tygodnie później...

Z tego Co mi wiadomo (jak pytałem Duńka) to mówił że narazie daje sobie spokój w dziedzinie PC i odchodzi na "Emeryture" przez jakiś czas nie zobaczymy jego projektów. A szkoda :|

 

@Autor

Daj kabelki do oplecenia Darmaczowi z PcL wymyślicie coś ciekawego i mógł byś się pozbyć niepotrzebnych kabelków.

Edytowane przez pawelr18r
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...