Skocz do zawartości

Karta dzwiekowa/DAC do stereo uzywana. Ok. 300pln


Recommended Posts

W jaki sposob sprawdzic ? xd Musialbym kupic.. A wole poznac opinie innych kto mial z danym sprzetem doczynienia, i wydac 100zl mniej a cieszyc sie rownie dobrze :) Obecnie moja karta dzwiekowa do Realtek ALC892.. W porownaniu z tamtym CD, bas jest sporo plytszy ? Slabszy? Po prostu go jest o wiele mniej. Tam o wiele lepiej go bylo czuc bez ruszania potencjometru od basu na wzmacniaczu, niz na integrze z potencjometrem podkreconym na max xd I glownie na tym mi zalezy aby poprawic wlasnie ten bas albo chociaz zblizyc sie do tego punktu, oczywiscie reszta brzmienia rowniez byla lepsza, lecz najbardziej ten bas odczulem. 
Wiec jezeli jest na prawde warto dolozyc 100zl do tego PRO-JECT dac'a, w porownaniu z Audinstem, to jestem w stanie sie pokusic o niego.

Edytowane przez thedycker
Link to post
Share on other sites

kup już tego Audinsta ,nieźle gra. :)  Ciężko tu o osobę, która je porównywała ,więc czy warto ? to już sam musiałbyś zaryzykować. W Audio czasami tak jest. Żadna opinia ekspertów ,znachorów audio nie zastąpi osobistego odsłuchu. 

Obecnie moja karta dzwiekowa do Realtek ALC892.. W porownaniu z tamtym CD, bas jest sporo plytszy ? Slabszy?

bo tak gra ten Realtek.

Link to post
Share on other sites

Eh, nie ma to jak dogadac wszystko, i gosc przez Olx wymaga ode mnie najpierw wplaty na konto dopiero wysylka, allegro rzekomo nie posiada a wysylka za probaniem w gre nie wchodzi  :rotfl: No coz, bede szukal dalej, dziekuje Wam bardzo za pomoc, pogadam jeszcze z gosciem o tym Pro-Ject'cie, zobacze jak bedzie z cena.. Moze Ty FeX cos wiesz na jego temat ? 

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...