Skocz do zawartości

Recommended Posts

Hej, właśnie staram się o zwrot kasy. Zakupiłem gtx 960 2gb ale chcę go wymienić na inną wersję i dopłacić. Napisałem im już zgłoszenie teraz i dostałem ten numer RMA. Mogę im już jutro wysłać tą paczkę z tą kartą graficzną czy muszę jednak czekać na ich odp w tej sprawie? Za 4 dni mija 14 dni od odbioru paczki więc czas mnie goni.

Link to post
Share on other sites

Zwrot i wymiana muszą być uzgodnione z konkretnym pracownikiem działu handlowego. 

Czyli, jak wypełniłem ten wniosek na ich stronie, muszę czekać na odpowiedź od jakiegoś pracownika?

Czy sam muszę do jakiegoś napisać?

Edytowane przez Mulciaczeg
Link to post
Share on other sites

http://i.imgur.com/22V7xkj.png

czyli to nie wystarcza i muszę czekać do jutra aż ktoś mi odpowie? (w najlepszym wypadku, bo na info o moim zamówieniu musiałem czekać do czasu aż mi automat wyśle, a support napisze 3h po nim) Jakby ktoś kto zwracał na Morele mógł się wypowiedzieć to by było spoko :D

Edytowane przez Mulciaczeg
Link to post
Share on other sites

W tak zwanym zwrocie 14-dniowym, te 14 dni jest na zgłoszenie chęci zwrotu (odstąpienia od umowy). Samo odesłanie zwracanego towaru jest poza tymi 14 dniami.

Autor zmieścił się ze zgłoszeniem w wymaganym terminie, więc teraz nie musi się spieszyć. Ale wiadomo, że im szybciej odeśle, tym szybciej otrzyma pieniądze z powrotem.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Masz tam w pewnym miejscu napisane : "data startu zgłoszenia". Zaglądaj tam i jak ruszy to wysyłaj. Radzę jednak dla pewności zadzwonić jutro...

 

W tak zwanym zwrocie 14-dniowym, te 14 dni jest na zgłoszenie chęci zwrotu (odstąpienia od umowy). Samo odesłanie zwracanego towaru jest poza tymi 14 dniami.

Autor zmieścił się ze zgłoszeniem w wymaganym terminie, więc teraz nie musi się spieszyć. Ale wiadomo, że im szybciej odeśle, tym szybciej otrzyma pieniądze z powrotem.

Ohh no dobrze, dzięki Panowie :)

Link to post
Share on other sites

Od momentu otrzymania towaru masz 14 dni, aby w razie czego zgłosić chęć odstąpienia od umowy, a następnie kolejne 14 dni (od momentu zgłoszenia) na wysyłkę. Tutaj nie musisz czekać na żadne potwierdzenie, zgodę czy cokolwiek ze strony sprzedawcy.

 

Jeśli jednak chcesz uzgodnić coś ponad to, tj. aby przeksięgowano zwracaną kasę na poczet nowego zamówienia to warto czekać na kontakt z ich strony.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...