Skocz do zawartości

"Złote myśli" forum ;)


Recommended Posts

 

45 klatek na I5 jest gorsze niż 45 klatek na phenomie ale po obniżeniu detali I5 70 fps jest lepsze niż na phenomie 50. Tak to wygląda z perspektywy szybszego i wolniejszego procesora przy tej samej karcie graficznej.

 

 

:co:

Link to post
Share on other sites

45 klatek na I5 jest gorsze niż 45 klatek na phenomie ale po obniżeniu detali I5 70 fps jest lepsze niż na phenomie 50. Tak to wygląda z perspektywy szybszego i wolniejszego procesora przy tej samej karcie graficznej

 

Wiem, że nie powinienem tego pisać, bo nie wypada, bo nie powinno być tak niemiłym, ale ten koleś to kompletny idiota i zawsze wypisuje herezje...

Edytowane przez Cacek93
Link to post
Share on other sites

A moderacja nic, nawet nie usunie tych bzdetów. Bez zastanowienia taki***** ****** ******** powinien wylecieć z forum. Po co trzymać tu tych pseudo-ekspertów? Gdyby nie reakcja innych użytkowników, zwykły kowalski uwierzyłby w te wypociny.

 

Teraz czekać na wypowiedzi typu" AMD jest wydajniejsze ze względu na zastosowanie miedzianego uranu. Intel nadal stosuje krzemową platynę przez co temperatura jest o 20% wyższa niż u AMD. Drobinki złota znajdujące się na powierzchni procesorów AMD powodują przyrost mocy o 25% w porównaniu do Intela, który nadal nakłada srebro na powierzchnię procesora. Intel ma nadal wiele nieodrobionych lekcji. "

 

gdybym się nie znał na komputerach i ktoś napisałby mi to co ja napisałem powyżej, uwierzyłbym w to... zacznijcie coś robić z tymi trollami...bo trzymając ich tutaj nie odnosicie ŻADNYCH korzyści. Wręcz odwrotnie.

 

No nic, to nie moja piaskownica, z której ktoś cały czas wynosi piasek..

Edytowane przez okar19
Link to post
Share on other sites

Czasami zastanawiam się dlaczego admin nie ruszy głową (mimo, że rzadko go widuje na forum) i nie da moda okarowi... Koleś jest 24/7, zna się na rzeczy i musi się wyżalać w tym temacie, zamiast działać ;P

No już bez przesady, że jestem jakimś ekspertem  :>  Jeżeli coś wiem, miałem z czymś styczność to udzielam się tu i tam, jeżeli nie mam pojęcia o danej sprawie to nie zabieram głosu w przeciwieństwie do naszych pseudo-ekspertów ( znaffffców).

Nie wiem jaką politykę prowadzi to forum, dlaczego nie usuwa tych durnych wypocin, osób piszących te bzdury nie banuje. No nie wiem po prostu.

Edytowane przez okar19
Link to post
Share on other sites

No właśnie się zastanawiałem co jeszcze ludzie zaczną tu sprzedawać... chyba własne matki.

Jeżeli jest w niezłym stanie, na chodzie i nie była bita/katowna  to chętnie zalicytuje :D

Link to post
Share on other sites

AMD mam już 5 lat i wymieniłem sobie na FX-8350, kupiłem

dwie karty graficzne crossfire 2xHD7870 i Crysis 3 śmiga mi 150fpsów.

nowszy sterownik beta dużo wspomaga w grze jeśli chodzi o wydajność.

Mam w du**e takie tam Intel, Geforce i Konsole.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...