Skocz do zawartości

"Złote myśli" forum ;)


Recommended Posts

Ehhh... nie cierpie sprzętu "4Gamers", gdyż wg. mnie to tylko marketing.   SteelSeries Siberia V2 będzie dobrym wyborem w tej cenie.

 

Następny agent:

Witam! posiadam sluchawki fatal1ty i te opinie o felernym kablu to prawda, przerywa sie niestety

Dwa zdania później:

A i co do wytrzymalosci moge powiedziec ze sa bardzo ale to bardzo wytrzymale( rzucilem kiedys nimi o sciane z calej sily i o dziwo nic im sie nie stalo)

 

WTF?

Link to post
Share on other sites

Złe intencje, czy po prostu brak wiedzy? Ciężko jednoznacznie odpowiedzieć...

Bardziej mi chodziło o zaprzeczenie, słuchawki mają kiepsko wykonany kabel, ale jednocześnie są solidne,

Zapomniałem dodać, że kolega w jednym ze zdań napisał, że rzucał nimi kiedy kupił już drugi raz te same słuchawki :)

Link to post
Share on other sites

Ludzie, do jasnej choiery, to nie jest temat na żalenie się na to co ktoś wam napisał. Ile razy nie dociera pod te puste kopuły, że idea tego tematu jest inna niż "on napisał uszczypliwy komentarz na moje głupoty to ja go zacytuje w temacie gdzie ludzie śmieją się z wypowiedzi!"

Bardzo proszę o jakieś działanie ze strony moderacji, bo ostatnimi czasy zamiast spotykać się tutaj z nader wesołymi wypowiedziami, barwnymi komentarzami, ciętymi ripostami albo głupio-absurdalnie-śmiesznymi tekstami trafia się na kupę gówna posypaną żalem i goryczą.

Edytowane przez sid vicious
Link to post
Share on other sites

jeomax.co.uk, on 12 Jan 2013 - 15:02, napisał:../../public/style_images/Benchmark_Blue/snapback.png

Najlepsze kontrolery SATA3 to wciaz Intel, wiec zawsze bedzie sytuacja, ze nie wykorzystasz maksymalnie mozliwosci dysku, o ile bedziesz mial AMD ../../public/style_emoticons/default/smile.png

Nie liczac kilku duperelek wlasciwie tracisz na swoim SATA2 jedynie predkosc liniowa zapisu/odczytu dla danych skompresowanych, a wciaz masz IOPSy, ktore stanowia o przewadze komfortu pracy nad zwyklymi talerzowcami. Jesli nie jestes zadowolony z pracy SSD, to sobie wymien plyte, bo zewnetrzne kontrolery nie beda dobre w Twoim ujeciu (wykorzystywanie potencjalu napedu) - chyba, ze trafisz na najnowszego Marvella 88SE92xx, jak dobrze pamietam, ale z kolei nie mam pojecia, czy ktos robi zewnetrzne karty z tym kontrolerem, czy to wszystko pojdzie do plyt glownych.

 

WTF?

Edytowane przez slabon
Link to post
Share on other sites
robiono testy na przepustowość na płytach z chipsetem 990FX i nie ma różnic między chipsetami dla intela czy AMD prędkość przesyłu jest ta sama, więc takie pieprzenie że na AMD dyski wolniej działają można sobie wsadzić w D... :P

 

No to się niestety mylisz kolego, także i w tej sprawie %-).

Link to post
Share on other sites

effendi dokładnie o to mi chodziło + dla Ciebie.

 

 

ogólnie 7950 będzie słabsza trochę niż 5770 z tym że dwukrotnie mniejszy pobór prądu,ogólnie przy takiej kwocie wolałbym kupić coś mocniejszego a używanego,szukał bym gtx 460 które powinieneś trafić za 350zł już.

 

 

by decrypterie : http://forum.benchmark.pl/topic/70527-karty-graficzne-jak%C4%85-wybra%C4%87/?do=findComment&comment=811852 :) jedna cyferka różnicy...

Edytowane przez shae6666
Link to post
Share on other sites

Byłem na tej stronie ale P55 to chipset intela i faktycznie może być wolniejszy

 

co do Marvela

szukaj porównania z tym modelem 88SE9172

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...