Skocz do zawartości

"Złote myśli" forum ;)


Recommended Posts

Gość DANNY__79

Temat: GPU do 1700zł

 

Tak szczerze, to wolałbym 7950 za ~1200zł i OC, a 500zł wydać na coś innego.

7950 to nie jest jakaś wypasiona karta, kompa składam od zera i kart powinna mi starczyć na 1-1,5 roku. Co powiecie o karcie Zotac GTX 670 AMP! ?

Tak samo jak 7950 -- też nie jest wypasiona :wariat:

Zwolennicy zarówno AMD, jak i nV nie posiadają się ze szczęścia :P

 

Najciekawsze jest to, że jak sobie taki wbije do głowy, że ma być 680, czy 7970 (jeszcze jakiś OC) to wszystko poniżej jest już totalnym dnem (mimo, że sami wiecie jaka to na prawdę jest różnica w wydajności, a jaka w kwocie z naszych portfeli)

Link to post
Share on other sites

Chyba baniaki się pokończyły, niech mu ktoś wy****e z bani :menda:%-)

 

<pozdro>

 

Masz racje... poza forum przeklinanie spoko, ale tu chociaż byś zakropkował, lub cokolwiek zrobił...

 

 

 

No właśnie - nie reagują chłopaki. Może wciąż czekają na lepszy tekst :wariat:

 

Wolność słowa. Chce człowiek powiedzieć coś? Chce coś przekazać? Podzielić się czymś? Ja tam nie widzę problemu. Obraża kogoś tym? Przeklina w poście? Nie. Więc kiego wuja się czepiacie?

Link to post
Share on other sites

Spoko :P. Jak czytam te wypowiedzi cy... coś tam, to na serio jakiś banik/ostrzeżenie by mu się przydał.

 

 

 

 

W porównaniu benchmarka jest zestawienie gtx660 referenta z wersją OC 7850. W niemal wszystkich grach różnica w wydajności jest ogromna na korzyść gtx660. Za wzór do porównywania wydajności nie można stawiać pojedynczych najlepiej podkręcających się sztuk kart 7850 z podoklejanymi radiatorami na sekcji zasilania, ustawionym ekstremalnym napięciem i zmienionymi profilami wentylatorów po podkręcenie rdzenia do 1200 mhz z referentem gtx660, gdyż dla większość sztuk takie zegary są w ogóle nie osiągalne natomiast większość osób i tak nie będzie tak wysoko podkręcać. Ciekawe jest też to, że fanboye AMD uważają, że jedynie Radeony można podkręcać. Dużo osób ma nawet problemy ze słabymi sztukami Radeonów, które zawieszają się nawet na fabrycznym OC. W bf3 gtx660 osiąga lepszy poziom wydajnośći niż Radeon 7950, więc gdzie mu w ogóle do 7850. Różnica w cenie pomiędzy 660 a 7850 to około 60 zł, ale to karta Nvidi jest znacznie szybsza. Najtańszy Sapphire 7850 w wersji lite (bez przejściówek) i z 2 letnia gwarancją kosztuje 760 zł, natomiast już za 820 zł można mieć porządną karte Gigabyta gtx660 z 3 letnia gwarancją, kompletem przejściówek i o znacznie wyższej w większości gier wydajności. Ludzie, którzy polecają w tej chwili zakup 7850 są bardzo nieodpowiedzialni, niestety ale łatwo wydaje się cudze pięniądze w imie różnych ideologii.

 

Nie no, końcówka mnie najbardziej dobija...

Edytowane przez Dip79
Link to post
Share on other sites
Gość DANNY__79

Wolność słowa. Chce człowiek powiedzieć coś? Chce coś przekazać? Podzielić się czymś? Ja tam nie widzę problemu. Obraża kogoś tym? Przeklina w poście? Nie. Więc kiego wuja się czepiacie?

Ja widzę problem Twojego bicia do mnie i przyglądam się bacznie tym poczynaniom.

 

Do CYRIX'a osobiście nic nie mam -- za taką dawkę dobrego humoru jaką swoimi tekstami rozsiewa wręcz jestem mu wdzięczny -- porządek to już sprawa administracji (skoro tolerują -- znaczy, że albo też się dobrze bawią, albo ... )

Link to post
Share on other sites

Ja widzę problem Twojego bicia do mnie i przyglądam się bacznie tym poczynaniom.

 

Do CYRIX'a osobiście nic nie mam -- za taką dawkę dobrego humoru jaką swoimi tekstami rozsiewa wręcz jestem mu wdzięczny -- porządek to już sprawa administracji (skoro tolerują -- znaczy, że albo też się dobrze bawią, albo ... )

 

Przepraszam bardzo, ale to ty w kilku tematach zacząłeś coś do mnie sapać, więc nie pozostałem dłużny i chyba jesteśmy kwita? Nie chce mi się tego dalej ciągnąć, bo aktualnie mam ważniejsze rzeczy.

 

Ja tam nie wiem czy się denerwować, czy śmiać z jego wypowiedzi. Administracja ostro śpi i biorąc przykład z Igorussa pewnie cisną w Cod'a po nocach :P.

Edytowane przez Dip79
Link to post
Share on other sites

Nie śpi :P A co do cyrixa to dostał ode mnie 2 ostrzeżenia ale osobiście uważam że na blokadę jeszcze nie zasłużył :P

 

E: jednak widzę że dostał bana na 24h :D

 

 

Ta, nie śpi. A jak ostatnio wlaziłem na steama, to ciągle "Igorus w grze Call of Duty: Modern Warfare 2", czy tam MW3 :P.

 

 

Sniper na prezydenta! Podobno nie raz takie posty pisał, więc nie wytrzeźwieje :P.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...